Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek, nem akarok a közelében maradni?

Figyelt kérdés
Ma reggel bejelentette a párom, hogy a hosszuhetvégén elmegy valahova. Megkérdeztem tőle, hogy hova, amire kiabálni kezdett,hogy miért ütöm bele az orrom, eddig sose faggattam es tovabbra se tegyem, majd (mivel 2 helyiség között az ajtóban álltam, odébblökött). Én is felemeltem a hangom, és megkérdeztem tőle, hogy most mégis miért kell így viselkednie, ez nem normális. Erre megragadta a csuklóm , felpofozott, közölte hogy elege van belőlem és elviharzott. Nnem akarok tovább ebben a lakásban maradni, de diákként nincs hova mennem, távol vagyok otthonról, itt pedig barátaim sincsenek. Szülői támogatással vagyunk albérletben, 25m²en, fogalmam sincs hova fordulhatnék. Van valakinek esetleg ötlete, hogy mit tudok tenni? Sajnos az otthoni anyagi helyzet sem olyan hogy akár egy szoba 2 havi kaucióját ki tudjam fizetni, a hétvégi diákmunkák pedig szintén nem fizetnek eleget, ahova hely jutott. (kb 15-17 havonta) Nekem ez volt az egyetlen ami eszembe jutott.
2019. márc. 10. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

9-es jól mondja.Amig nem tudsz változtatni ezt tedd.

én is ezt csinálom.

Mert ezt érdemlik az ilyenek.

2019. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki vette ki az albit? Ő vagy te?
2019. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe, ha anyukád egy pofonra, meg csukló szorításra azt mondja túlreagálod....lehet egy indiszkrét kérdésem ?

Otthon is ez a módi ?

2019. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád reakciója nagyon gáz, szerintem tőle túl sok segítségre nem számíthatsz!
2019. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a következménye a rossz párválasztásodnak
2019. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jól mondják a többiek. Akár barátnőhöz költözni pár napra, de ne maradj ott! Vannak csoportok, ahol kiadó szobát hirdetnek.

Anyukád reakciója nagyon gáz. Készülj fel, hogy most vagy később könyörgni fog neked, hogy "jaj bocsáss meg, annyira szeretlek", blablabla... de ne dőlj be, ezek csak szavak. Az ő személyisége ilyen amilyennek most bemutatta magàt, a többi csak álca. Sok sikert és lépj!

2019. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!