Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt èrzem ezt a fèrfiak irànt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt èrzem ezt a fèrfiak irànt?

Figyelt kérdés

Èletem soràn eddig 2 fèrfival voltam komoly kapcsolatban. A màsodik volt talàn az "igazi" kamasz korunktól.ismertük egymàst, kèsőbb pedig 5 èvig voltunk egymàssal, együtt is éltünk.

Èn voltam, aki szakított, mert úgy èreztem èn haladok előre az èletben, ő pedig tovàbbra is gyerek marad. Èn sokkal több kompromisszumot kötöttem, mint ő ès a sok kicsi összeadódott-szakítottam.


Viszont, a szakítàs óta /1 ève / semmi sem jó. Próbàltam ismerkedni, 3 fèrfival randiztam, egyikkel lett is egy pár hónapos valami, de folyamatosan feszengtem a helyzettől. Nem èreztem jól mellette magam.


Kettőssèget èrzek: hiànyzik egy tàrs, a szerelem, a közös èlet, egy kapcsolat, DE egyszerűen nincs kedvem ismerkedni.

Nem veszem èszre, hogy tetszenèk bàrkinek is - normális, átlagos, művelt nő vagyok, elvileg, soroknak kellene kígyóznia előttem. Nincs sok lehetösegem ismerkedni.


Nehèz megfogalmazni, de valahol fèlek attól, hogy az "igazimhoz" hasonló sosem lesz.

Vele meg, mint kiderült, nem működik.


2019. márc. 10. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tisztazd le magadban, hogy mik a lényeges elvárásaid.
2019. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te egy pótlékot keresel.

Olyat, mint a majdnem-igazi, csak kicsit jobb verzió.

Nem megismerni akarod a férfit, hanem felméred, hogy mennyire hasonlít az idealizált exedre. Ha nem tudja őt pótolni, akkor lehet akármilyen rendes, te egyből elveszted az érdeklődést.

Zárd le a múltat és lépj tovább. Amíg az exed keresed mindenkiben, addig senkivel se leszel boldog. Kezdetnek keresd meg egyedül az egyensúlyt. Érezd jól magad szintiként. Utána keress olyat, aki rendezett életedbe beillik, és hozzá tud adni valami jobbat.

2019. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

>onallo, ontudatos, celtudatos no vagyok, megis vele ereztem igazan "stabilnak" magam.


Ha magadban nem vagy stabil, az gyakorlatilag definícióból eredően azt jelenti, hogy nem vagy önálló és önérzetes. Nem bántani akarlak, lehet, hogy nem jól fejezted ki magad, de az is lehet, hogy nem teljesen felel meg a valóságnak az önképed.


>viszont, egy kapcsolat mukodokepesseget ezer es egy egyeb tenyezo hatarozza meg


A legkevésbé sem. A kapcsolat működőképességéhez egyetlen dolog kell: hatékony problémamegoldás. Ahhoz, hogy ez működjön, önismeret és jó kommunikáció kell.


>az "igazimhoz" hasonló sosem lesz


Azért, mert idealizálod. Egy ideával egy valódi ember nem versenyezhet. Szerintem meg kéne próbálnod megszabadulni az illúzióidtól és valós emberi értékeket keresni valós emberekben.


Azt nem tudom ennyi alapján megmondani, hogy miért nem kígyóznak a kanos gavallérok sorai az ajtód előtt.

2019. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok. Nekem is volt egy igazi, de nem működött. És igazából azt hiszem ezt nem lehet kétszer egy életben. Na most akkor innentől mit lehet tenni. Elég nehéz úgy ismerkedni, hogy igazából nem hisz benne az ember. Mondjuk nekem más akadályok is vannak, de a lényeg az, hogy én csak így élek előre, reagálok a helyzetekre és hagyom, hogy legyen ami lesz. Igazából az is csoda, hogy egyszer megtörtént, mert előtte se tettem sokat érte.
2019. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!