Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik direkt híztak meg?

Figyelt kérdés
Miért?

2019. márc. 11. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem, de azon vagyok, hogy felszedjek pár kilót.

Vékony vagyok, a környezetem folyton ezzel nyaggat, hogy híznom kéne.

2019. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.


Rengetegen élnek egészségtelen mozgásszegény életmódot. Ők direkt híztak meg. Nyilván, hisz sok sz..rt esznek és nem mozognak.


Persze, vannak olyan butuskák, akik a "párjuk" miatt hízik meg, csak hogy neki tetszen, arra viszont nem gondolnak, hogy az egészségükkel játszanak.


A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

2019. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közvetetten direkt. Nem gondoltam végig, de terápiával rájöttünk, hogy nem akartam, hogy szexuálisan közeledjenek felém, ezért "nem tudtam" lefogyni.
2019. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem, csak azt mondják, hogy az akaratgyengeségüket palástolják. Mert nekem ne mondja senki, hogy jobban érzi magát +10-20 kg felesleggel, mikor 2 emelet után majdnem meghal, mert nem kap levegőt...


Pl. [link]

2019. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Én minden igyekezetem ellenére felszedtem 5 kilót. Érdekes módon megtetszettem magamnak így, és még felszedtem 5 kilót szándékosan. Most mindezek után visszanézve a régi képeimet, szerintem testképzavarom volt régen, nagyon soványnak nézek ki a fotókon. A BMI-indexem szerint már éppen elhízott vagyok, de pont jól érzem magam, és több egészségügyi problémám is megszűnt így.
2019. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én igen. 18 évesen 160 centi, alig 45 kiló voltam, pedig rendesen ettem. Mindenki anorexiasnak gondolt, pedig nem voltam az. Láttam hogy vékony vagyok, és nem az a szép vékony. Próbáltam hízni évekig, többet enni, olyan ételt enni ami hizlal, sokat gyorskajaztam és semmi, hősiesen tartottam a 45 kilót x) végül gondolom hormobalisan is beerhettem vagy genetika vagy nem tudom, de 23 évesen sikerült 53 kilóra felszednem magam, végre jól néztem ki, volt mit fogni rajtam, nem voltak pálcika lábaim stb :) szóval részemről ez volt a szándékos hízás értelme és oka.
2019. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Kb. 24 éves koromig elég vékony voltam, ettem én rendesen meg minden, de nonstop kaptam az ívet, h biztos direkt vagyok ilyen vékony, biztos anorexiás vagyok, biztos szándékos, biztos stb... egy idő után elegem lett, ès (gondolom ez az evészavar kategóriába esik), szándékosan rendszeresen túlettem magam - volt, h hányàsig. Mert hízni akartam, mert elegem volt a bhaszogatásból, mert én is nőies alakot akartam - a meglévő cicim mellé dukáló nagy kuffert... sikerült is híznom pár kilót, mire rájöttem, h am alma alkat vagyok - sose lesz Kim Kardasian-seggem, ellenben a nagy cicik mellé nagy, hàjas has jár. Most èpp ennek eltüntetésén dolgozom - egyelőre egész sikeresen. :)
2019. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!