Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mustela Putorius kérdése:

Szerintetek velem van a baj? Ti hogy latjatok?

Figyelt kérdés

Megprobalom csak a lenyeget kiragadni, de igy is hosszu lesz, neharagudjatok.


Kezdem az elejerol. En 21, o 31 eves volt mikor osszejottunk. En meg egyetemre jartam (amit a nagy szerelemben el is hanyagoltam meg meg is utaltam). Nyilvan ekkora korkulonbseg ebben az eletszakaszban azt jelenti, hogy o azert mar eleg sokmimdent megélt ( van egy gyereke, tobb vallalkozasa is volt mar ami nem sikeresen zarodott, sok kapcsolata megromlott az egykori zurzavaros idoszaka miatt, ami azt eredmenyezte hogy megszakadt a kapcsolata az anyjaval es a noverevel es akkoriban az apjaval elt, akivel ugyancsak nem valami bensoseges a viszonyuk), míg nekem el sem kezdodott az eletem kb.

Érthetően, hogy a szuleim tudtak, hogy gyereke van meg hat a korkulonbseg is, ezert mondhatni tiltottak hogy talalkozzak vele. Ami azt eredmenyezte hogy hozzakoltoztem, o pedig megutalta a csaladom.


2honap egyuttlet utan abbahagytam a dohanyzast (7 év utáni aktív dohányzás után), mert ot nagyon irriralta a dolog. Ra par honapra pedig kozolte velem hogy amugysem maradtunk volna egyutt ha nem teszem le.


1ev egyuttlet utan eldontottuk hogy megprobalunk uj eletet kezdeni hollandiaban. Ki is jottunk, ugy hogy neki mar otthonrol talaltunk neki allast munkakozvetiton keresztul , velem meg ugy voltunk hogy majd talalok en is valami munkat itt.

Par het kintlét utan realizaltam hogy azert hianyzik a csaladom (nagy csaladbol szarmazom, sok kicsi gyerekkel es viszonylag jo anyagi helyzettel), amibol aztan adodtak konfliktusaink. 2 honapig kerestem munkat, holland nyelvtudas hianyaban legtobb helyre meg takaritonak sem kellettem, ugyhogy ez adott egy plusz negativ erzest, mert mikor egyetemre jartam, nem igy kepzeltem el az eletem. Majd kb az ezredik beadott cvm utan az egyik kozeli hotelbe felvettek takaritani.


Tobbsegetek biztosan tudja azert, hogy mind lelkileg (szart kaparni mas utan a wckbol), mind fizikailag azert viszonylag megterhelo munkarol van szo. De kitalaltuk hogy mivel csak 4-5 orat dolgozok ( fele annyit keresek mint o) , van idom otthon fozni, levinni a kutyat, rendbentartani a lakast. Amit tobbnyire szerintem el is latok. Egy ido utan elhataroztuk hogy egeszsegesen fogunk taplalkozni, ugyhogy a szendvicsek helyett fott etelt keszitettem neki mimden napra (szoval napi 2 menut fozok minden hetkoznap).


Nyaron ugy adodott a dolog hogy teherbe estem. Termeszetesen mivel semmink sem volt, egyertelmu volt hogy el kell vetessem. Gyogyszeres abortuszt valasztottam ami kiderult hogy nagyon rossz dontes volt, borzalmas fajdalom volt es nagyon sok vert vesztettem (13 eves korom ota anemiam van), ami utan 2 honapig folyamatosan vereztem. Majd elmentunk kivizsgalasra ahol megallapitottak hogy nem tavozott minden a szervezetembol, de ha a sebeszi beavatkozast valasztom, nagy az eselye hogy tobbe nem lehet gyerekem, szoval megint a gyogyszert kellett valasszam. Megint ugyanaz a procedura, tehat osszesen 5 honapig vereztem folyamatosan ( a kivizsgalasnal egy tizedertek valasztott el a veratomlesztestol). Ebbol kifolyolag abban az idoszakban eleg gyenge es beteges voltam.

Megertem, hogy egy ferfi nem tudja ezt aterezni. O is aztmondta hogy engem félt, az pedig csak egy kis pete volt. Megbirkoztam a tudattal is, hogy azert annak idejen valaki massal bevalalta a gyereket, nekem pedig kerdes nelkul elkellett vetetnem.


Lenyeg a lenyeg, en ugy erzem az elejetol kezdve szamomra ezek nagy lepesek, es kitartok, csinalom a dolgom. Persze vannak napok mikor egyszeruen nem erzem az erot vagy rossz kedvem van es rodszabbul teljesitek. A munkahelyemen is mivel porgok es lelkiismeretesen csinalom a dolgom, rovid ido alatt elertem hogy en legyek a "fő" ember, ami azt jelenti, altalaban egyedul vagyok a 30 szobas hotelre es minden rajtam mulik.

Ha ugy van, hogy nincs sok kedvem eppen ahhoz a naphoz es eppen megkerdezi a baratom hogy hogy vagyok, es azt mondom, hogy nem sok kedvem van a mai naphoz, egyszeruen kiborul. Kiborul mert en csak 4 orat kell dolgozzak,  nem igaz, hogy azt nem birom ki. Amikor o hazajon a munkabol,kiszolgalom az etellel, neki le kell furdenie es ennyi.

Ha nem mosolygok minden nap es nem adok bele minden eromet a napba akkor egybol az van, hogy latja, hogy nincs motivaciom, nem tartok ki. Van, hogy nem veszem eszre, hogy mondjuk egy kis csomag reszelt sajt lejart, vagy az egyik narancs megrohadt a gyumolcsostalban, akkor kepes azon akar 1-2napig is zsortolodni, es rettentoen rosszul erzem magam mert olyankor egybol megkapom, hogy nem tudok odafigyelni a dolgokra, meg hogy csak ennyi a dolgom. Mikor kijottunk es intezni kellett a papirugyeit, en mindenhol ott voltam es beszeltem helyette (mert jobb volt az angolom), de en mindent elinteztem egy idegen orszagban egyedul magamnak, 300km-t levezettem, hogy legyen bsn szamom, a bankkartyamat, stb stb. Mindent elintezek amire csak megker, mert ugye o 5ig dolgozik. Nem is lenne ezekkel bajom, de kozben nem kepes atlatni, hogy csinalom a dolgom es nekem ezek nagy lepesek ahhoz kepest hogy ezelott meg csak fozni se szoktam.

Elnezest ha kicsit kusza a mondandom.

Nem sirankozni szeretnek itt, csak erdekel, hogy mas emberek is ugy latjak, hogy nem vagyok eleg es tenyleg ez a normalis elvaras a masiktol?

Koszi a valaszokat.


2019. márc. 13. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó tanulás. Nem értem, hogy itt kinek van nagyobb része a helyzetben. Alapvetően nem vagytok egymáshoz illőek, de nem tudom sem rólad, sem a másikról elképzelni, hogy ki lenne hozzáillő. Úgyhogy lehet, hogy ez rendelés nektek.
2019. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem érzem, hogy szeretne téged :(

Boldognak érzed magad vele? Ha nem, szakíts.

2019. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten, aki kedvéért elvetettem volna a gyerekemet. Főleg, hogy nagy családod van, akire számíthatsz. És lábtörlője és kiszolgáló személyzete se lennék senkinek. De te tudod, engem ugyan ba..szogathatna a lejárt sajttal vagy mivel.
2019. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, en is szeretnek sokat fejlodni, de folyamatosan nyomas alatt vagyok es nem azt erzem, hogy magamert tennem a dolgokat, hanem hogy erte kell. Nem tudom, mit csinalhatnek jobban. Szexualis teren is pl egy eleg zarkozott tipus voltam es miatta olyan gatakat oldottam fel magamban, olyan dolgokat tettem meg, amit sose kepzeltem volna ezelott. Es valamelyik heten ezt is megkaptam, hogy nem tudom kielegiteni, mikozben en vegig ugy ereztem hogy klappolnak a dolgok ilyen teren. Tolem elvarja hogy oszinte legyek o pedig halogatta ezt is amig nem igy erezte.
2019. márc. 13. 14:56
 5/16 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, hogy a szüleidnek volt igaza, amikor tiltották ezt a kapcsolatot. Ha mondjuk szakítotok, fel tudsz valami mutatni ebből az időszakból a tapasztalaton kívül? Az egyetemet legalább befejezted?
2019. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze jol eltudunk lenni, de az csak akkor van ugy ha nem hibazok semmit. Nem tudom miert ragaszkodok hozza ennyire. Feladtam erte mindent, csaladommal is sokkal rosszabb viszonyban vagyok, nincsenek mar barataim, senkim. Ezert is irtam ezt ki ide mert egyszeruen senkivel nem tudok beszelni...
2019. márc. 13. 14:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, otthagytam mindent. Volt 2 lovam, mind a kettot eladtam mára. Abbol is sok vitank volt mert nagyon ragaszkodtam az egyikhez, es allando tema volt a szuleimnel, es hogy ne fuggjek anyamektol semmivel, ne kerjek tobbe senkitol se szivesseget se segitseget, el kell adjam. Igy is tettem. Es mara talan azert is lenne nehez elvalni tole mert amim volt elotte, abbol mar semmi sem letezik.
2019. márc. 13. 15:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Én szerény személyes véleményem az, hogy nem tennék meg ennyi mindent egy férfiért. Ha egy jól működő kapcsolatban vagyok akkor a párom támogat a céljaim elérésében, az elképzeléseimben és elfogad minden nyűgömmel együtt. A dolgok nem mindig mehetnek jól, elképzelés szerint, de a páromat a panaszkodásom(normál mértékben) sose zavarta. Ha látta rajtam a fáradtságot, szomorúságot próbált a kedvemre tenni és meghallgatni az érzéseimet. Nem pedig szitkozódott vagy kis dolgokba talált hibát. És egy normális férfi nem várja el a kiszolgálást. Szívesen főzök én is, de ha nincs hozzá kedvem, nem csinált belőle balhét. Vagy ő főzött vagy rendeltünk. Volt olyan is mikor közösen főzőcskéztünk. Azt sem várta el, hogy utána takarítsak. Nem egy kiszolgáló nő vagyok, hanem a párja voltam(már nem vagyunk együtt). Ugyanúgy egy férfi is képes ellátni magát. Ha egyedül él akkor mit tesz? Hazamegy és éhezik meg fekszik?


Az pedig elég szánalmas, hogy szóváteszi a 4-5 órás munkaidőd. Takarítani mások után nem a legfényesebb melóhely és az meg, hogy mennyi lelki nehézségen és fájdalmon mentél át leírhatatlan. Ő nem törődik veled, de neki kapóra jössz te, aki mindent úgy tesz ahogyan ő akarja. Annyi a nem hátrány vele kapcsolatosan, hogy a cigarettát sikerült letenned. De nagyobb ára van ennek a kapcsolatnak, mint előnye. Ha ennyire vágytál vele külföldre a diplomaosztód megvárhattátok volna legalább.. nem tudom milyen szakra jártál, de a végzettség fontos, ha pedig nem szeretted azt a szakot van lehetőség átmenni másikra és sok felnőttképzési tanfolyam lehetőség is van..


Valamilyen szinten sajnállak, de egy manipulatív és problémás férfival vagy együtt. Nem a korkülönbség a fő probléma köztetek, hanem a férfi hozzáállása hozzád és, hogy te alárendeled magad. A szüleidre hallgatnod kellett volna! Ha hiányzik a családod, nem vagy boldog akkor mi tart vissza? Fiatal vagy még. Én a helyedben ott hagynám a fenébe és hazajönnék új életet kezdeni. Itt a család és a barátok. Remélem a jövőben több önbecsülésed és önismereted lesz és megtalálod majd idővel a kölcsönös; boldog szerelmet!

2019. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
180 km/h-as sebesseggel fogod a fejedet a falba verni, hogy egy ilyen alak mellett elcsesztel ennyi idot az eletedbol a semmiert konkretan, amikor egyszer vegre kinyilik a szemed.
2019. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a törődő kommenteket. Ugyanakkor van neki jo oldala is, altalaban megkoszoni a foztom, illetve egyszer letszer beismerte hogy nagyon nehez eset es megkoszonte hogy igy kitartok mellette. Par honapja ugy nezett ki a helyzet hogy feladom ezt az egeszet vele. Zokogott a vegere es bocsanatot kert. Csak az a baj, hogy mindig beletelik jo par napba hogy rajojjon hogy se..fej volt. De igen, a lenyegen mitsem valtoztat mivel az allando dolgok mindig ugyanazok.. viszont most keptelen beismerni ezt. Tegnap azt kerdezte tolem, hogy mit varok rl tole, adja lejjebb az igenyeit?? Az a baj hogy meg sem tudnam fogalmazni mit varok el tole. Minden ilyen alkalommal alul maradok a kommunikacioban. O megtudja fogalmazni hogy mit var el tolem en meg nem.
2019. márc. 13. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!