Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit érezhet most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit érezhet most a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek eddig csak hosszú távú kapcsolatai voltak és mostanában párszor elő jött azzal hogy hiányzik neki a tapasztalat. Mármint hogy legyen olyan egyészakás kalandjai amikor érzelmek nélkül dughat.

Kérdésem az lenne hogy mi válthatja ki belőle ezt és én barátjaként mit kezdjek ezzel? Van benne valami önértékelési hiba amin tudok segíteni? Mit tanácsolnátok?



2019. márc. 13. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerezz neki bikákat, akik egy megdöfködik a pináját.
2019. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Már abból lehet tudni, mi a probléma forrása, amit leírtál. Eddig csak hosszú távú kapcsolatai voltak. Vagyis nem élte ki magát. Nem szórakozott eleget (nem a bulira gondolok).

Egy régi barátnőmmel ugyanez történt, közben megszületett a gyereke és azóta úgy érzi “jogában áll” kiélnie magát. Ez tart a szülés óta már 10. éve.

Nem tudom, az előző szakítás után mennyivel jöttetek össze, de valószínűleg nem telt el elég idő, nem “élt”.

Én a fent említett barátnőm miatt erre tudok tippelni.

Azt, hogy mit lehet ezzel kezdeni? Ötletem sincs.

2019. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én bevallom soha nem tudtam hogy lehet lefeküdni csak úgy vkivel hogy 2 óraja szedtem össze egy ital mellett. Én keptelen vagyok levalasztani hogy "ez csak szex" nem is tudom élvezni, sőt totál ki tudok borulni és menekülök. Nem tudok jó tanácsot... nem ragaszkodik hozzád eléggé, nem kötődik igazán, ez biztos. Különben gondolati szinten se fordult volna meg a fejében. De legalabb őszinte...
2019. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Már most borítékolom a megcsalást. Nem kötődik, nem szeret igazán. Sokat nem jelentesz neki.

Baxxni akar, és fog is. Hidd el.

2019. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lerázós duma. Szóval veled valami gondja van.
2019. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell róla hogy az előző kapcsolataiban nagyon rossz volt a szex. Az előző pasijától részben ezért is vált el. Én igyekszem random lenni és nagyon figyelni az ő igényeire ezen a téren de sokszor érzem azt hogy szimplán csak tapasztaltabb szeretne lenni. Ezen női szemszögből mi segíthet? Ha igyekszem nagyon spontán és lehengerlő lenni? (pl mondjam neki a kocsiban a naplementében hogy most addig kényeztetlek míg 2x el nem mész majd megduglak) vagy ezen ez sem segítene? Vagy egyszerűen csak a szexuális önbecsülését kell erősíteni? Ötletem sincs. Igyekszem mindent megtenni :(
2019. márc. 13. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

A hasonló problémák általában a kielégületlenségből fakadnak. Csak sajnos a lányok legtöbbje erről nem is tud. azt hiszik, hogy a kielégülés az a pici kéjérzet, amit a pénisztől éreznek. Legtöbbjüknek fogalma sincs róla hogy a vaginális közösüléstől ki sem tud elégülni.

Próbálj meg tanulni, és kielégíteni rendesen.

2019. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Támaszként, barátként jó vagy, de szexuálisan téren nem rajtad járnak a gondolatai. Sajnos ez nem túl jó hír számodra, nem lesz egy hosszú kapcsolat.

40F

2019. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


2 verzió lehet.


Kérdezd meg mit szeretne máshogy tőled, meg a szexben. Ha mondd rá valamit, akkor azon változtass.


De inkább az lehet h más emereket akar kipróbálni.

Most mondhatnám h adj neki szünetet, de akkor meg rákap az ízére össze vissza csereberéli a férfiakat és megnövei az egóját, nem akar majd visszajönni hozzád.

Vagy úgy sül el h nem lesz része jó szexben , akkor nem tudom mi van, az új se lesz jó de te se leszel elég neki.


Én otthagynám a francba...

2019. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt se tudja mit akar.Ábrándozik róla,hogy kiélje magát,mert jól hangzik a dolog.De tovább sem vezeti milyen érzés maradna azután benne,hogy valaki csak egy éjszakára megfektette kb. 30 perc vagy egy órás ismerkedés után.Talán erre kéne rávezetni.Aztán ha még mindig ùgy gondolja,hogy ez neki kell,akkor hagyni menni.
2019. márc. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!