Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túl sok visszautasítástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok visszautasítástól nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

A harmincas évei közepén járó barátom azt mondta a 7 éve tartó kapcsolatunktól, hogy pár hónapja egyáltalán nem kívánja a szexet, mert túl sokszor utasítottam el. Hozzátartozik, hogy ebben az időben ő mindig reggel, ébredés után próbálkozott be 90%-ban, amikor nagyon jól tudta, hogy én 1. nem szeretem olyankor, 2. mindig 1-2 órával tovább alszom mint ő, de ezekre nem volt tekintettel, csak megsértődött és elvonult, amikor reggel 2 perccel ébredés után nem álltam készen szexelni. Én este szeretek, régen is mindig este csináltuk, de ő akkor meg már álmos...

Szóval állítása szerint már hónapok óta egyáltalán nem gondol a szexre, nem csak velem, más nőkkel sem. Eszébe sem jut soha, azt mondta, kiölte ezt magából a sok visszautasítás miatt... De pl. amikor ő bejön frissen zuhanyozva akkor is megsértődött, ha én is ki akartam menni lezuhanyozni szex előtt, mert az őt nem érdekli, ha egy napja nem fürödtem, de nekem az nem fért bele hogy ő azt nyalogassa. Ő is mindig megmosta orál előtt, de ez fordítva mindig sértődést okozott. Szóval szerintem elég túlérzékeny is volt a témával kapcsolatban...

Igazából én is hibás voltam, mert szinte biztos vagyok benne, hogy a hormonális fogamzásgátlás miatt tényleg nem kívántam annyira a szexet, mondjuk én is voltam úgy, hogy 1-2 hétig eszembe se jutott, de ha eljutottunk odáig, hogy elkezdjük, akkor már jó volt. Azt mondta, már ő is így van ezzel, de ő már nem is próbálkozik mert az elmúlt egy évben megunta a sok elutasítást. Párszor mondta, hogy akkor majd megy máshova, és most is említette, hogy akkoriban simán szexelt volna mással "bosszúból", de már ez sem jut eszébe, más nővel se tudja elképzelni, hogy szexeljen.

Hozzá kell tennem, hogy ezidőben +20 kg feljött rá, szerintem azért, mert más "élvezeti forrást" helyezett előtérbe a szex helyett.

Innen merre fele van a kiút? Azért kipróbáltam, hogy mennyire nem érdekli, leszoptam, az azért jól esett neki, hozzátette, hogy milyen jó érzés volt főleg ennyi idő után... Sajnos az az igazság, hogy nekem se jut nagyon eszembe a szex huzamosabb ideig, pedig régen nem ilyenek voltunk és ezt nem lehet ráfogni arra, hogy eltelt 7 év a kapcsolatunkban és ennyi "öregedéssel" már kiörgedett volna, akkor sem, ha a 40 felé megy.


2019. márc. 14. 01:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már bocsánat hogy beleszólok. A só sosem volt bugatószer.NaCl,egyik se búgat. Olyat el tudok képzelni hogy a férj olyan mérges lesz hogy az asszony elsózta a kaját,hogy utána menten megrakja. :)))
2019. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Illerve ha meg akarod menteni a kapcsolatot,bizony be kell magad dobni,hozzá igazodni,tehát reggel szexelni. Egy kicsit,mondjuk félórával előtte felkelsz h kelnél,és elkezdesz kedveskedni neki. Be is állithatod a telod csendes csörgésre h el ne aludj ;) szerintem meglesz a viszonzás:) ne hagyd kihűlni ha menthető :)
2019. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hat ha rendbe szeretned hozni, az aldozatokkal jar, reggel elmesz letusolsz, majd visszabujsz frissen illatosan, ha o olyankor szereti, meglepodnek ha ennek kipihenten ellen tudna allni. Jo sok pettinggel a te kedved is visszahozhato, aztan lehet egyezkedni h ne mindig reggel legyen.

Plusz ott van az amazon pl rengeteg vagyfokozo cuccal, mi rendszeresen rendelunk, napkozben linkelgetunk egymasnak h ki mire gondolt, mit kellene beujitani es mar ettol megjon az etvagyunk estere es akkor meg nem rendeltunk semmit. Ujitsatok, foleg te!

2019. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


7 év az tényleg nem kevés. Mindenképpen célszerű nagyon őszintén megbeszélni a dolgokat, még akkor is, ha kényelmetlen. Megbeszélni, hogy kinek, hogyan esne jól, hogyan tudjátok összehozni. Az, ha egyik fél sem enged a saját elvárásából, hosszú távon biztos szakítás.


Azt azért hozzáteszem férfiként:


Nagyon durván hat a férfi lélekre, ha folyamatosan elutasítják, azokban az időszakokban, amikor kívánja a párját. És ha ez sokáig tart el fog zárkódni, falat emel. Egy férfi, ha valóban téged szeret, elárulom, akkor is kíván ha nem zuhanyzol le. Mert a természetes test illataid még fokozzák is a kívánalmát irántad. Ez nem igénytelenség hanem biológia, kémia. (Persze hosszútávon egy alap higénia érthető és kell is)



Ezt veheted akár nagyon jó jelnek is.


Hogy elhízik? Azért van, mert a szeretetéhségét az evésben éli ki. Ne csodálkozz ezen.


Az őszinte beszélgetés és közös munka a kapcsolatban jelentheti a kiutat a helyzetből. (szerintem)


Sok sikert a megoldáshoz. :-)

2019. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyan ebben a cipőben járok csak fordítva. Én vagyok a nő és engem utasított el már nagyon sokszor a párom. Ő nem szeret kezdeményezni, ezáltal mindig nekem kell, de ha kezdeményeznék akkor meg elutasít. Már annyira sokszor fordult ez elő hogy én sem kívánom a szexet. Már nem is próbálkozok mert én is meguntam hogy csak a visszautasítást kapom és ez nem csak a férfinak rossz hanem a nőnek is, mert kezdem azt hinni hogy nem vagyok elég vonzó. Mi már 5 éve együtt vagyunk, és sajnos mindig ugyan úgy csináljuk. Néha elgondolkodok milyen lenne mással (de sose csalnám meg). Próbáltam már beszélni vele, de mindig csak a kifogások. Próbálj meg te is beszélni vele hátha te nagyobb sikerrel jársz. Drukkolok nektek hogy minden jó legyen !!
2019. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!