Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajándékozzak szeretőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapszaicin kérdése:

Mit ajándékozzak szeretőmnek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Olyan ajándék kellene, ami kifejezi az iránta érzett szerelmemet, ugyanakkor teljességgel neutrálisnak kellene lennie, hogy a férje ne fogjon gyanút.
2019. márc. 16. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Férfi létedre szerelmes vagy az ürítőlyukadba? Ekkora lúzer, öregem.
2019. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Pfujj.


Vegyél bögrét.

2019. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Szifiliszt
2019. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szeretőnek nem szokás ajándékot adni. Max valamilyen jelképeset. A szerelem meg aztán tényleg furcsa egy szeretői viszonyban.
2019. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég nagy ajándék vagy neki te magad,hogy tűröd.Semmit nem érdemel
2019. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.....😂😂
2019. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem számítottam rá, hogy csupa gonosz indulattól fröcskölő, ellenséges választ kapok. Igen magas morális lóról ítéltetek meg engem, szegény bűnöst.


Gondoljatok arra, felebarátaim, hogy nem mindenki olyan szerencsés, mint Ti.


Ti, akik 16 évesen ismerkedtetek meg életetek első és egyetlen, igazi nagy szerelmével. 18 évesen, még szűzen házasodtatok össze vele. Nemzettetek 9 gyermeket (valamennyit misszionárius pozícióban), és azóta is boldogan éltek, amíg meg nem haltok. Amely halál után nyilvánvalóan a mennyországba fogtok jutni.


Én pedig, jónéhány többé-kevésbé örömteli szerelem és egy válással végetért házasság után alázattal meghajtom a fejem, és nem kérdezek többet.

2019. márc. 22. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Jesszus 😂😂
2019. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ellenséges. Én bögrét kaptam anno.
2019. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hajat magadnak
2020. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!