Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellett a nővéremnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett a nővéremnek tönkretennie a párkapcsolatomat, esküvőmet? Hogy lehet ennyire irigy?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel most nyáron lenne/lett volna az esküvőnk. Tudni kell, hogy 13 éves korom óta együtt vagyunk, közel 10 éve. Volt időszak, amikor nekem voltak mások is mellette... Semmi komolyra nem kell gondolni, ezek legtöbbje részegen történt, gimis bulikban. Nem vagyok büszke erre, az akkori énemre, de jó volt azt érezni, hogy én úgyis kellek másoknak, hogy amúgy foglalt vagyok. Kb 2 év volt ilyen, utána mikor egyetemre mentem, akkoris volt 1-2, de akkor egy eset kiderült, és nagyon összevesztünk, külön is voltunk 3 hónapig. Akkor jöttem rá, hogy a gimnazista éveimről jobb, ha hallgatom, mert már egy esetből is nagy balhé lett... De kibékültünk, megkérte a kezemet is, és azóta tényleg minden jó volt.


Erre most a nővérem bekavart, mert egy buliban találkoztak, és megjegyezte a páromnak, hogy nem is érti, ennyi megcsaláson hogy tette túl magát. Hazajött, próbáltam finomítani, hogy csak pár csókról volt szó még ezeréve, de mondta, hogy jobb, ha egy ideig most nem találkozunk, el is költözött. És hogy muszáj gondolkoznia, rendeznie a dolgokat. Kérdeztem, hogy a júniussal mi lesz (akkor lenne az esküvőnk)? Mondta, hogy fogalma sincs, egyelőre azt sem tudja, hogy akar-e látni még... Teljesen kész vagyok, ez tényleg 'derült égből villámcsapás'. Jól megvoltunk, már le volt foglalva a nászút, tervezgettük azt, hogy belevágunk a babaprojectbe ősszel, költözünk majd, stb. Erre jött ez, és minden széthullott. Anyukám szerint nincs még minden veszve, várjak hogy megnyugodjon, és bízzak abban, hogy úgyis visszajön. Közben a tesómmal is összevesztek, hogy minek ártja ebbe bele magát, aki mossa kezeit, hogy "hát ő nem tudta, hogy ez ennyire titok". Pedig pontosan tudta, ugyanis elmondtam neki, hogy az esküvőm nem kérek megjegyzéseket, poénkodást a múltamat illetően, és később sem. Ami volt, az elmúlt. De nem bírta ki, muszáj volt belerondítani a boldogságomba.


2019. márc. 17. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
A nővéred nem bírta elviselni, hogy a férjed egy ribihez megy hozza. Igaza van. Egy házasságban, kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb. Remélem lemondja a pasid az egészet és átértékeled, hogy milyen mikor akit a legjobban szeretsz hátba vág. Karma :)
2019. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Így jár az, aki hazugságban él.

A nővéredtől ez nem volt szép. Nem biztos, hogy direkt csinálta. Biztos azt hitte, hogy ezeket már rég megbeszéltétek.

2019. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én még reménykedek, mert pl. amióta "külön vagyunk", kb a 2. naptól fogva beszélünk iMessage-en, most is elutazik a jövőhéten munkaügyben, de mondta, hogy azért reméli lesz ideje arra, hogy beszéljünk. Meg tegnap is nézett egy filmet, ami az én egyik kedvencem, és mondta, hogy hiányzik neki, hogy nem mondom mellette a szöveget fejből, és nem vagyok ott. Tehát azért beszélünk, de nem ugyanaz, mint azelőtt, hogy kiderültek volna a dolgok...


A nővérem a boldogságomat nem tudta elviselni. Hogy én haladok az életben, építem a jövőmet, boldog vagyok. Ő pedig ott van 26 évesen, és eddig rendes párkapcsolata sem volt még.

2019. márc. 17. 17:57
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A párkapcsolatodra biztos, hogy nem irigy. Hazugságra épült.
2019. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Megerdemled. Rendes parkapcsolatod neked sem volt am. Volt egy pasi, aki szeretett valakit, akinek koze sincsen hozzad, csak egy alomkep, amit vetitesz, aztan kozben meg ket koktel, aztan az visz a sarokba, aki epp akar. Ez vagy te. Legalabb ne szegyelld es tagadd, es add meg a lehetoseget a parodnak, hogy eldontse, akar-e egy ilyen utolso repedtet mint te vagy sem. Nem is ertem, mit amitod magad.
2019. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Neked se volt még eddig rendes kapcsolatod.

Majd egyszer rájössz, hogy a nővéred jót tett veled. Nem hagyta, hogy beleugorj gyerek fejjel egy házasságba, a gimis pasiddal, akit nem szeretsz, és nem szülsz gyereket is. Legfeljebb két év, és mehettél volna utcára a kicsivel.


Ha lenne egy csepp eszed, akkor te nem keresed többet a "vőlegényed". De neked mindegy, hogy kihez, milyen házasságba, csak férjhez tudj menni, mert dicsekedni kell instán.


Egyébként nyugodj meg: csak idő kérdése volt, hogy valamikor valaki elszólja magát.

2019. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

A múltad szégyellni való, de ha nem hinnék abban, hogy lehet változni, akkor nem beszélnék senkivel és nem akarnék látni senkit a világon. Mindenkinek vannak sötét foltjai. A múltból lehet tanulni és mérlegelni, lehet érni, felismerni hogy mik voltak a hibák és kijavítani, fejlődni. Emellett ennyiből egy ilyen komoly kérdésre rávágni valamit nem lenne ésszerű, főleg hogy nem látjuk milyenek voltatok együtt.


Abból amit leírtál viszont úgy tűnik, hogy a jelenlegi kapcsolatod alapjaiban is rezeg, egy kósza mondat képes volt bizonytalanságot kiváltani a másik félből, az pedig nem amiatt volt, mert mondtak neki valamit. Már alapból benne kellett legyen és agyalnia kellett rajta, talán az csak hirtelen kiszakította a tervezgetésből. Előbb-utóbb kijött volna ugyanúgy, mindegy hogy már házasok vagytok vagy sem, vagy van-e gyerek vagy sem. Úgy érződik, hogy nem szereted őt, csak a boldog élet ragyogásának lehetősége elvakít. Nem voltál őszinte vele és továbbra sem akarsz, most is az esküvőn járnak a gondolataid ahelyett, hogy azon izgulnál egyáltalán találkoztok-e még valaha, akar-e látni még. Mert a kérdés most ez, hogy akarja-e még tartani a kapcsolatot, nem pedig hogy lesz-e esküvő.

2019. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme nincs, nem is volt, neked csak az tetszett, hogy kifogtál egy balekot, aki megbocsát, aki egy biztos pont, amúgy meg ha kicsit viszketett lenn, máris kavartál mással. Gondolom a babaprojektbe (bocs, babaproject :D) is bevettél volna mást is. Undorító vagy, kár szépítened a dolgokat, főleg hogy már ilyen fiatalon se bírtál magaddal, és kelletted magad mindenkinek a bulikban. Nővéred meg nem bírta nézni, hogy szegény srác megy a veszte felé.
2019. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Hazugsággal akartad a barátodat magadhoz kötni és még neked áll feljebb? Nem kezdünk közös életet hazugságokra alapozva. NEKED kellett volna leülnöd vele és elmondanod ezeket. Az teljesen más, hogy ha tőled hall valamit, vagy egy buliban egy ismerőstől. Ha őszinte lettél volna vele, akkor most nem lennél ilyen sz.arban. Most jogosan gondolhat minden rosszra, hogy mi az amit még titkolsz előtte. Ő csalódott benned, azt hitte nyíltan megbeszéltek mindent, közben te meg titkolózol előtte a megcsalásaidról. Ha korábban megcsaltad őt, akkor hol a garancia, hogy a későbbiekben majd nem teszed. Vagy talán azt is majd titkolni próbálod.
2019. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom mennyire igaz a sztori. Nekem inkább ilyen esti provokációnak tűnik.

Amennyiben igaz, azt kell írjam, hogy anyád is csak túl akar adni rajtad, azért fogja a pártodat. Valahol ő is érzi, hogy nagyon elkúrta a nevelésedet. Arra nem lehet büszkének lennie sem neked, sem neki hogy a kicsi lányát 1-2 pia után csak az nem dugta meg, aki nem akarta. Ezt nem nevezném jövő építésnek, pláne nem irigylésre méltónak.A vőlegény viszont egy keményen balfék, hogy semmit nem vett ebből észre a jelek szerint. Talán most lesz annyi esze, hogy kivág a francba egy ilyen viszkető pi.nájú kisri.bancot.A nővérednek pacsi, most tette meg életében a legjobb dolgot.

2019. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!