Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom bulizni akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bulizni akar menni a többi lent!?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, idáig még soha sem fordult elő ilyen, de most azt közölte velem hogy ő bulizni szeretne járni, és nem érdekli mi a véleményem. De én viszont nem szeretném hogy eljárjon, mert félek hogy mással lesz.. mit tegyek? Én 18, ő 17! (18L)

2019. márc. 19. 09:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Rossz a kategória.

Egyébként nem értem,hogy 2 év után miért nem bízol meg benne?

2019. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert volt már hogy rajtakaptam hogy mással írt. De ettől függetlenül is szeretem nem erdekel
2019. márc. 19. 09:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha megcsal akkor legalább nem pazarolsz rá több évet, fiatal vagy még. Bár szerintem ez a kapcsolat már most nincs rendben.
2019. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

Ennyi idősen még szép, hogy bulizni akar. Az más kérdés, hogy akár nélküled is.

Ismerősöm és a férje is mer külön is bulizni, de többnyire együtt, de akkor is szoktak mással is táncolni, de fel sem merül, hogy csalnának.

Szerintem hagyd menni, mert így vagy kiengedi a gőzt vagy megcsal, és akkor kiderül, hogy mennit is ér(t) ez a kapcsolat.

2019. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól ki sikerült ismerni egymást 2 év alatt. Ha menni szeretne, akkor menni fog. Ha meg akar csalni, akkor meg is fog. Akkor is, ha fejreállsz és összeszarod magad. Szóval a féltékenykedessel csak a saját életed nyomorítod. Kicsit nyers, pontozd le érte, de őszinte. Vagy bizol valakiben, vagy nem. Ez így működik.
2019. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz.
2019. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális dolog az ha egy ilyen korú embert érdekel az hogy milyen egy buli. Csak azért mert eddig nem ment , nem jele ti azt hogy most nem érdekli. Mostanra jutott el oda hogy érdekli. Ez tök egyéni.

Az meg hogy félsz hogy megcsal.. nem jó. Egy kapcsolatban ALAP a bizalom. Amúgy meg a buli nem egyenlő azzal hogy megcsal. Ha a kisboltba megy akkor is megcsalhat. Aki meg akar csalni nem biztos hogy buliban fog.

2019. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen bulizzon is orrvérzésig, ez a kor erről szól. Az otthonülésre ráértek 30 fölött!

Menj vele bulizni! Nem engedi? Kétlem!

2019. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akartam vele menni de aztmondja hogy nemszeretné..
2019. márc. 19. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

>nem szeretném hogy eljárjon, mert félek hogy mással lesz

>De ettől függetlenül is szeretem nem erdekel


Még te sem érted, hogy miről beszélsz :D

Amúgy az #5-ösnél a pont. Ha meg akar csalni, akkor úgyis megcsal, a bulikon nem fog múlni. Ha a kapcsolatotok rendben van, akkor rendben is lesz.

2019. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!