Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik baratom ongyilkos...

Az egyik baratom ongyilkos akar lenni, nem hallgat ram, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amiatt lett ongyilkos, amit nem lehet megoldani, es visszafordithatlan... valahogy muszaj lebeszelnem, de nem tudom mivel.. mit tegyek? Sos!
2019. jan. 31. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már elérte a célját. Aggódik érte valaki! Egy öngyilkos általában csak csendben megöli magát. Ha fenyegetőzik és elhinti a barátainak, akkor sajnálatot akar kiváltani. Ne aggódj. Beszélgess vele sokat, figyelj rá.
2019. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Mi az amit nem lehet megoldani?

Miért muszáj lebeszélned?


Nekem is megfordul sokszor a fejemben, de inkább azt mondom, hogy magamnak nem csinálom, hátha a sors majd megoldja.

De ebben az esetben az elsőnek van igaza, inkább csak a figyelmet akarja magára vonni, hogy foglalkozzanak vele.

2019. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi történt..? Ahoz hogy lebeszéld előbb komolyan kell gondolnia, ha valami kis tini ő is, akkor csak fenyegetőzik, és rossz passzba van, bár én nem igazán vicceltem ezzel sose. Ha a barátja vagy akkor mutasd meg neki hogy mellette álltok.
2019. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, amit nem lehet megoldani? Egy betegség?

Biztosítsd arról, hogy mellette állsz, és nem hagyod magára.

2019. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!