Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, félek ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, félek ha a párom vezeti az autót és én mellette ülök?

Figyelt kérdés

Borzasztóan félek és nem érzem magam biztonságban. Eléggé lendületesen vezet és szereti bömböltetni a motort, aminek 100 km/h esetén sokkal erősebb hangja van mint más autóknál. Szóval többnek érzem a sebességet

Nem merem neki elmondani h félek mellette. Halálósan megsértődne az biztos. De nem tudom h mit tegyek.



2019. márc. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig mondd el neki, hogy normálisan vezessen, ellenkező esetben te buszozol. Le van szarva, ha megsértődik, felel az utasaiért.

32/f

2019. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok vagy gyerekek? Jelezd felé, mert ha félsz, nemhogy nem szabadna megsértődnie, hanem alkalmazkodni hozzád és a tűréshatárodhoz. Biztos nem tudnék gyorsan vezetni úgy, ha a barátnőm rosszul érzi magát.
2019. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen szituban nem úgy mondanám, hogy "mellette" félek, hanem "ebben az autóban" félek, szóval ha ott vagyok, ne bömböltesse légyszi, meg vegyük lejjebb a max sebességet.

Így nem lesz oka megsértődni, mert nem őt kritizálod.

2019. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont az iment karamboloztam egy hajszal hijan egy faxal aki hatalmas sebesseggel elem vagott miutan szlalomozott az autok kozott. Aztan meg o mutogatott mikor radudaltam. Pont arra gondolzam hogy a baratnoje aki mellette ul, mennyire foshat, szepen levizsgazik elotte. Lehet akar a te parod az..:D
2019. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szépen ő mondd el, hogy félsz, te sokkal gyorsabbnak érzed, hangos stb stb. Ez nem ciki, nincs rajta min megsértődni, van akinek már a hang is ijesztő. Én is lendületesen vezeték (nem száguldozok, de az autóm is könnyen gyorsul), van aki szólt, vele próbálok figyelni erre ha beül. Sőt motoron direkt kértem azokat akiket viitem már, ha bármi van jelezzen, szóljon, mert annak nincs értelme, hogy megijed és elkezd szorítani vagy "rángatni", mert az ő biztonsága is az én felelőssége, ha bepánikol és elesünk az az én saram 🤷‍♀️. Szóval mondd el, hogy te félsz a hangos és gyors autókban, ha lehet ne pörgesse ki, mert megijeszt. Ha megsértődni így járt, ezt simán bárki megértheti, hogy nem mindenki érzi biztonságban magát ilyenkor, pláne utasként ahol nincs beleszólása, nem ő irányítja. Ismétlem, nekem is szóltak, mert ahogy említette "férfiasan" vezeték (nő vagyok) és nem érzi jól magát így, vissza lassítottam, óvatosabban váltok, nem pörgetem ki autópályán se ha ott van.
2019. márc. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!