Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy nem érzem magam szépnek mellette?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, és együtt is élünk már. Az legelején még bókolgatott.. A legutolsó kedves szava talán 1 hónapja volt hogy cuki vagyok.

Tudom hogy szeret, de egy nőnek szerintem szüksége van rá, hogy bókoljanak, és szépnek érezhesse magát, hogy TUDJA, tetszik a párjának.

Okkal fordul meg a fejemben, hogy már nem tart szépnek.

Előző kapcsolatomból nem ez volt megszokva, el voltam árasztva szép szavakkal, sok önbizalmat is adott.

Szerintetek hogyan mondjam neki ezt el?


2019. febr. 12. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez elsősorban rajtad múlik hogy szépnek érzed-e magad. A párod ezt megerősítheti ami persze jól esik, de ha nem jegyzi meg napi szinten az nem jelenti azt hogy nem tart már annak. Túlságosan törékeny az önbizalmad ha folyamatos megerősítésre van szükséged.

Egyébként ha ennyire zavar, akkor említsd meg neki hogy időnként jól esne ha megemlítené. Persze néha neki is jól esik ha te dicséred meg őt, ezt se felejtsd (pl. hogy jól áll neki valami).

31/N

2019. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúsztál szét vagy tespedtél el a kapcsolatba? Ha nem és továbbra sem csinálsz semmit másképpen, mint amikor dúlt a láv, akkor hozd fel, hogy hiányolom, persze.

32/f

2019. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kicsit hiztm az utóbbi időben, ,ezért több megerősitésre lenne szükségem.

Én sokszor szoktam neki bókolni.

2019. febr. 12. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez lesz a baj.
2019. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Par honapja vagytok együtt, de mar együtt is eltek, es csodalkozol, hogy nincs meg a kezdeti rajongas. Persze, hogy nincs, hiszen atugrottatok a kapcsolat egy teljesen mas szintjebe azonnal, amelyik szinttel amugy nincs gond, ha elotte megvoltak mar bizonyos szakaszok. Nehany pasi persze nem lustul el ettol, de ez a pasi jelenleg abszolut ellustult mar most.
2019. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Tessék? Mi is egyből beleugrottunk, mivel albérletben laktunk ugyanabban a városban, ezért amikor összejöttünk, 1 hónap múlva összeköltöztünk. Amúgy se volt értelme külön élni, mert vagy ő aludt ott, vagy én hétköznap, hétvégén meg hazamentem szüleimhez, ha olyan volt a beosztásom. Meg hát pénzbe se mindegy...egyből a pénzünk is közös volt, nem külön. Jelentem, 5 év után se vagyunk kiégve/ellustulva.

Egyébként nekem még anno exem minden nap elmondta, hogy milyen jó nő vagyok, mégse volt önbizalmam. A párom érezteti, látszik rajta, hogy tényleg annak is tart. Nálatok nem ez van véletlen? Mert lehet, hogy neked a szavak a fontosabbak, neki meg a tettek.

2019. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom nem a párod visszajelzéseiből kell, hogy származzon. Ha reggeltől estig dícsérne akkor sem éreznéd szépnek magad.

Egyébként meg valóban hülyeség volt összebútorozni pár hónap után. Pár hét alatt elértetek a randizgatásból a 20 éve házas szintre. Ez pedig csak akkor előzhető meg, ha nagyon nagyon odafigyeltek rá. Aki azonnal összebútorozik és semmi probléma nincs emiatt az csupán szerencsés, vagy nagyon tudatosan dolgozik a kapcsolaton. Nálatok egyik sincs jelen.

De az alap problémán csak te tudsz változtatni. Az önbizalom soha nem fog a párod visszajelzéseiből kialakulni.

2019. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit hiztm az utóbbi időben, ,ezért több megerősitésre lenne szükségem."


Ha kicsit híztál, akkor kicsit fogynod kéne, nem azt várnod, hogy a rosszabb alakodat több bókkal reagálja le a párod.

2019. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy szeret, de egy nőnek szerintem szüksége van rá, hogy bókoljanak, és szépnek érezhesse magát, hogy TUDJA, tetszik a párjának."


Egy magában bizonytalan embernek van szüksége visszacsatolásra.Tehát nem kollektíven a nőknek, hanem neked van erre szükséged, mert nem vagy elégedett magaddal.


A probléma ebből ered, így logikusan a megoldás is csak belőled származhat.Ha mondogatnia kell, hogy elhidd akkor az csak "tüneti kezelés".


Ezért ha jól akarod érezni magad akkor neked kell ezt magadban rendbe tenned.

2019. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is tedd rendbe a saját fejed. Nem attól vagy jó nő, hogy bokolnak neked. Helyre kéne raknj a nem létező önbizalmadat.

Az is probléma, ha a párod nem érezteti, hogy jó nőnek tart. Te erezteted vele, hogy jó pasinak tartod? Egyébként pedig mondd meg neki, hogy " Béla, úgy tűnik nekem, hogy nem tartasz szépnek, szeretném, ha jobban kimutatnád, hogy vonzónak tartasz engem"

2019. febr. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!