Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én költözni akarok de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én költözni akarok de a férjem nem?

Figyelt kérdés

Pàr honapja uj lakok költöztek fölénk.

Laminàlt parkettàt raktak le.Sok gond volt màr velük.

Hangos zenehallgatas,orditotas a teraszon.

A közös kepviselö szolt nekik.Nagyobb problema az,

hogy egesz nap kopogast,dübörgest hallgatunk.Dübörög a plafon a fejünk felett ha a srac elkezd maszkalni.Most 10 perce itt felettünk a haloban megint megy a butorhuzogatas meg valamit ütögetnek vmihez es folyamatosan ezt hallgatjuk.Nem beszelve a csaj nyögeseiröl minden nap.Szoltam,felkopogtam 2 napig kuss van,aztan kezdödik minden elölröl.

Nem akarok harcolni sem,többször lett nekik szolva.

A ferjem azert nem akar menni mert 2-3 ev mulva tudunk venni hàzat.

Megertem öt is,de nem birom ezt mar elviselni.Nem lehet pihenni,

gyomorgörcsel jövök haza az otthonomba munka utan.

A hetvegektöl egyenesen rettegek mert itthon vannak ök is.

Es gyereket is szeretnenk!

Sokat veszekszünk a faradsagtol, a stressztöl,a magunkban elnyomott idegtöl.

Nem tudom mit tegyünk.

Öt is megertem es probalom türni de teljesen ra fogok menni.

Ha szoba hozom a költözest akkor en vagyok a rossz.

Mit csinaljak?Szivem szerint pakolnak es a hid ala is elmennek csak ne kelljen itt tovabb maradnom


2019. márc. 21. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ez csak ideiglenes, felujitas miatt? Albérlet? Ha tudtok esetleg keressetek máikat hasonló áron.
2019. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

En szeretnék is keresni de a férjem nem akar hallani rola.

Mar regen kesz a lakas ezek szimplan allatok,vagy valami nagyon el lett cseszve a felujitaskor,vagy kisporoltak valamit a parketta alol.

De nem élet amit élünk.Velük kelünk velük fekszünk,halljuk minden mozdulatukat.Allandoan trappolnak,dobaloznak...

Nem tudom mikor aludtam ki magam rendesen.

Tegnapi pelda:11 ig ment a dörömböles kopogas

Füldigoban is hallom sajnos annyira nem erdekli öket hany ora.

addig nem aludtunk.Vki mar 5kor kelt naluk termeszetes nem szamit h mas pihenne...

En mennek barhova,de a ferjem szerint ez van,szokjuk meg

4honapja ez megy es talan jobban idegesit mar mint az elejen

2019. márc. 22. 06:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát költözz el egyedül
2019. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A panel az ilyen. Mi is hallottuk azt is, ha a felettünk lakó a kádban ülve fingott. Nem vicc.

Te gyereket szeretnél. Szerinted nem fog kihallatszani, mikor hajnal kettőtől háromig sír? Mit fogsz szólni, ha naponta kopog a szomszéd, hogy legyen csendben?

A felső szomszéd, ha jól vettem ki, már azzal is idegesít, hogy jár. Eddig üres volt a lakás? Mikor mi mentünk albérletbe, ott is ez volt a gond, hogy az alattunk lakó megszokta, hogy felette csend van, mert nem lakott ott senki. Ahhoz képest persze, hogy hangos három ember! Nagyon gyorsan egymás idegeire mentünk. Volt olyan, hogy alig vártam, hogy elaludjon a gyerek, kiosonok a szobából. Amint a konyhába léptem, az az állat elkezdett kopogni. Gyerek persze ordítva felriad, mert megijedt. Utána meg veri az ajtót, hogy nem lehet megmaradni a vonyítástól. Ott azt hittem, hogy a férjem kivágja az emeletről.

Miközben mi is hallottuk a felettünk lakót. A 2 kilós yorki is tudtuk, hogy merre karcol, mert lehet hallani, ahogy kopog a körme. Inkább örültünk, hogy nem ugat állandóan.


Szerintem kiborulás helyett kezdj el beszélgetni velük. Jó szomszédi viszony mellett nyugodtan rá tudsz kérdezni, hogy pl. meddig tart a felújítás, kicsit csipkelődhetsz, hogy este akkorát alkottak, hogy ti is elszívtatok utána egy cigit, vagy meg lehet mondani, hogy ne fa klumpában csattogjon a járólapon. De ha ti lesztek a hisztis szomszéd, akkor már csak azért se.

2019. márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Aruld mar el nekem miert van az hogy masik 2 alberletben is laktunk

es nem hallottad a feletted èlöt,ahol 2 gyerek is volt????

es itt 5 eve elünk itt se semmit,a vclehuzast ejjel hallottad semmi mast!!!

Szalagparketta volt elötte...

Nem azert fizetek annyit h mas èletet éljem!

2019. márc. 22. 06:38
 6/17 anonim ***** válasza:

2-3 év múlva tudtok venni házat.

Addig másik albérletbe átmenni felesleges pénzkidobás.

2019. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Novemberben volt a felujitas!!!

3 hétig tartott!

utàna költöztek be!!!Egy huszoneves pár lakik felettünk...

Se gyerek se kutya macska!

Elöttük egy 40 es par lakott itt 2 kutyaval!!

Ritkan hallottal barmit is max neha 1-1 vakkantas

Pedig gondolok futkostak meg kapartak a lakasban!

A ficko meg 4 kor kelt mert sokat utazott munkába.

Mègis csend volt.

Beszéltünk már velük.

Megkértük öket h legalabb reggel es este probaljanak meg csendesebben lenni.

2 szer lettek kérve erre.Mas szomszed is panaszkodik.

Ha mi reggel fel 6kor kelünk csendben keszülünk el,nem csapkodok

meg a kavesbögret is ovatosan teszem le ne koccanjon az alja nagyot.

Este ugy szinten!Vagy en vagyok ilyen hülye hogy figyelek arra is màs is él körülöttem?De gondolom ha este 10 kor jut eszembe hust kloffolni

a szomszedaim kötelesek megtürni.Vagy amikor epp vasarnapi csaladi ebed van a szomszedban ne is erdekeljen,ha nekem epp kelyes nyögeseket kell kiadnom nyugodtan eresszem ki a hangom!

Többször fordult sajnos ez is elö.Nem kellemes föleg ilyenkor.

2019. márc. 22. 07:19
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os igen ez igy van!

De semmivel sem lenne penzkidobas!

Annyi h költözködni pakolni kell.

Nem akarok abba belefutni mint sokan,hogy pici babaval költöznek.

Mert egesz nap egyik helysegböl pakoljak a gyereket a masikba nehogy felebredjen.Vagy amikor elalszik este 8kor es 10 kor kipattannak a szemei,egesz ejjel nem alszik mert a feletted elö dobal meg csapkod a feje felett.Vagy minden nap 5 kor ebred a vandal szomszed miatt.

Itt is olvastam több helyen sajnos sok gyerekes panaszkodik.

Es nem szeretnem tologatni meg 2-3 evet a baba dolgot.

Igy is 2 eve tervezzük nem akart összejönni,volt egy mütetem

van egy kis nyugi idö mig nem lehet probalkozni.

Mert ha nem terveznenk babat meg lenyelnem,de amikor keptelenseg pihenni belegondolok h mit élne àt egy pár honapos baba.

En nem akarom ennek kitenni.

Es a ferjem is igy van h 2-3 ev,ebben benne is lennek

de gyereket akar!

En meg ide akkor nem fogok szülni.De sanszos h 2-3 ev mulva kesö lesz.

Ezert vitazunk sokat.Nekem barmennyi penzt es idöt megerne ha a gyerekem elsö eveit nyugodtabba tehetem.

2019. márc. 22. 07:29
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Bolond vagy kérdező. 2x szóltatok nekik oszt jó napot. Minden egyes alkalomkor vagy nap basztasd őket hogy k**s legyen. Fogjatok össze a többi szomszéddal dübörögjetek az ajtójukon hogy ha nem bírnak viselkedni normálisan akkor költözzenek máshova. Ha kell minden nap mindenki akit zavar tegyen panaszt a közös képviselőnél. Ne félj ha mindenki panaszkodik neki mindig és még pluszba azzal riogatja őt hogy el fog mindenki költözni miattuk akkor igen csak komolyan el lesz velük beszélgetve vagy kipaterolja őket ez nem tudom hogy működik.
2019. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

2szer szoltunk szépen,2 szer ment fel a férjem a hangos zene miatt

elöször a srac tesoja jött ki mert parti volt

masodjara ajtot sem nyitottak.

Szoltunk a lakasuk tulajdonosanak azt mondta szolt nekik

irtunk panaszlevelet a közös kepviselönek is.

Szamtalanszor feldörömböltem seprünyellel mikor a nö visitott mint az ujevi malac.2-3 napig befogja a szajat aztan kezdenek mindent elölröl.

A ferjem nem akar màr semmit sem tenni,mert el kell fogadni ez van...

Tenni màr nem akar többet,nem akar háboruzni nem akar ezen idegeskedni.Ha este veletelen valamit hangosabban sikerül leraknom este ràm förmed hogy halkabban.En figyeljek oda a fentiek nyugalmara de ö türi es nyeli a folyamatos zajt tölük.

Ezert akarok költözni mert ez igy nem jo

nem normalis h bele akar törödni ez a sorsunk

vhogy ki kell birni par evet.

Tegnap is 10 utan kezdtek el pakolni a fejünk felett a haloban

es akkor bekapcsolta a tvt pedig nem tud tv mellett elaludni

de jobb igy mert talan kevesbe halljuk a zajt.

Szoval zavarja de inkabb belebetegszik szep lassan.

Most mar ugy velem h

Szegyen a futas,de hasznos mondast kell alkalmaznunk.

En ebbe nem akarok beletörödni hiszen tehetünk is a nyugodtabb eletünkert.

Es ezt nem tudom megbeszelni vele

Nagyon csunyam ramehet a hazassagunk erre.

Latom h feszült ha zajonganak probalja elnyomni

En is hol nyugodtan türöm hol nagyon idegesen

es megint összeveszünk🙁

2019. márc. 22. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!