Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor féltek lépni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor féltek lépni egy lány vagy fiú felé, eszetekbe jut, hogy mi van ha elszalasztotok valami nagy lehetőséget? Erőd tudtok venni magatokon? Esetleg volt, hogy utólag bántátok meg, hogy nem léptetek időben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
én eddig sosem léptem ,a nők léptek párszor felém,hülyeség ,gondolok ara mit szalasztok el,szar érzés,kéne venni bátorságot:)
2010. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon hosszú időhúzás után rá tudtam magam venni, hogy lépjek a kiszemelt lány felé de sajnos nem jött össze, és megbántam utólag, hogy nem léptem korábban mert van egy olyan érzésem, hogy egyszerűen elkéstem...
2010. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a fenéket,ha egyszer kelesz egy lánynak akor fog rád várni,mint ahogy te is egy kiszemelt lányra,ez nem az icc
2010. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt jobban megbánod ha nem csinálsz semmit, és persze egy ideig biztos vár, aztután meg nem megszeret valaki mást, vagy elköltözik vagy férjhez megy vagy stb.

Gondolj arra, semmi rossz nem történhet ha nemet mond ugyanaz lesz a helyzet mint előtte, és egyáltalán nem ciki, ha egy fiú elhív valakit randizni és a lány nemet mond (gyanítom fiú vagy, lányoknál ez nem szokott probléma lenni)

2010. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, bocsi, azt nem írtam:D az a baj, hogy elég jó barátok vagyunk, és tudom hogy én is bejövök neki, de a barátság lehet hogy fontosabb..
2010. júl. 3. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Utólag megbántam a beszariságot, de azt is amikor erőt vettem magamon...
2010. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyha mindketten többet éreztek a másik iránt, akkor ez már régen nem barátság. Szerintem lépj nyugodtan. Ne szalaszd el. (:
2010. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se, főleg ha úgy érzed ő is így van vele, lányok ezt elég jól megérzik és van olyan hogy valaki a barátd aztán egyszer csak úgy érzed nem csak az. Az csak duma, hogy a barátság többet ér. Ha tényleg barátok vagytok biztos nem fog megharagudni, akkor se ha nem tetszel neki, velem fordítva fordult már elő és én kicsit se haragudtam a srácra (azóta is barátok vagyunk)
2010. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de azért nem kell túldramatizálni. Legalábbis szerintem én még nem szalasztottam el ANNYIRA-ANNYIRA különleges kapcsolatot. 24F
2010. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz...Lehet..de ez a gondolat csak úgy átfut a fejemen..

Olyankor nekem csak az jut eszembe, hogy visszautasitanak...

2010. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!