Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő középkorú nők, nem gondoltatok még arra, hogy milyen lenne másabbnak lenni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nem lenne-e jó ismét olyan fiatalnak lenni, mint ezek a lányok:


https://www.youtube.com/watch?v=4QY2y_K58Qg


Vagy úgy gondoljátok, hogy a párotoknak így is jók vagytok, hogy a testetek már nem olyan, mint egy 20 évesé?


2019. márc. 22. 14:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Legalább valami Lana del Rey számot linkeltél volna a provokálós kérdésedhez, lol.
2019. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok érintett, de nem unod még ezt a szutykot linkelgetni mindenhova? Mindenféle szempontból alja.
2019. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Miért lenne provokációs kérdés?


A lányok 20 év körül élik a legszebb korukat, ekkor néznek ki a legjobban. Alap, hogy ilyen korú lányokat linkelek.

2019. márc. 22. 14:46
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Lol. Inkább azon gondolkodnak, hogy beujitsanak-e a kopaszodo, sörhasú férjük mellé egy fiatal erős bikát.
2019. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Mivel mi is voltunk fiatal korúak, mi már megértük azt, túl vagyunk rajta. Ezen minden nő átmegy, minden nő öregszik. Nem tudom miért kéne ezzel foglalkozni, hogy milyen lenne fiatalabbnak lenni? Ez az élet rendje. Szerintem minden ember képes ezt elfogadni, akinek egészséges lelke van.

Egyébként rengeteg módon lehet a testet karban tartani : edzés (mozgás), sok zöldség, gyümölcs, megfelelő kozmetikai kezelés, termékek stb.

Aki ezen gondolkodik, milyen lenne más lenni, fiatal, az nem normális.

2019. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Jah,attól függ,nekem meg folyton azt mondjâk,hogy most vagyok a legjobb korban.36 évesen.
2019. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne jó olyan fiatalnak lenni.Visszagondolva,az egy igen stresszes időszak volt,nem volt biztos pont az életemben,naiv is voltam,meg pocsèk volt az ízlésem ( visszagondolva ami a sminket és az öltözködèst illeti,de a hajam se hordanàm úgy,mint akkor).A legtöbb nő olyankor még nagyon nem tudja,hogy mit akar illetve,hogy mi áll neki jól valójàban
2019. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Hát pedig 30+ nők vannak hogy szebbek mint a 20as éveikben levő lányok, sőt sok olyan van, aki 20onévesen nem nézett ki jól, de eszeveszetten néz ki 30ason.
2019. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%
Én borzalmasan néztem ki húszas éveim első felében, mert akkor volt egy nagyon nehéz időszakom + kísérleteztem a ruhákkal, hajammal. Élettársam látott abból az időből fotókat, azt mondta nem jött volna velem össze ha úgy nézek ki, mint akkor.
2019. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Én, 31 évesen nem akarok tíz évvel fiatalabb lenni. Most érzem magam a legjobban, igaz szültem, a testem már nem olyan, mint régen, de lelkileg nagyon rendben vagyok, boldogok vagyunk, mint család, megtaláltam önmagam, van célom, tanulok, vállalkozást szeretnék. Tehát "megértem" az ÉLETRE. Fiatalabb koromban csak lézengtem, azt sem tudtam melyik buliba menjek, mit vegyek fel ( sok pénzembe került, nem tudtam mit kezdjek magammal, komolyabb férfiak szóba sem álltak velem. Nekem jót tett az idő :)
2019. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!