Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy van, hogy nemsokára összejövök egy sráccal. Azonban, jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, ő 19. Megvolt az első -randi- ha egy hazakísérés smárolással lehet annak nevezni. Hívott egy szülinapi buliba magával, de én nem szoktam csak úgy pasikkal bulikba járogatni. Pár hete, hónapja jártunk 2 napot :p hosszú lenne elmesélni, hogy miért csak annyit tartott, minden esetre barátok maradtunk. A randi után beszélgettünk, mondta, hogy még mindig tetszem neki, mondtam, hogy ő is nekem...és hát ebből adódóan járni is fogunk, mihelyt legközelebb találkozunk.

Azonban mivel ő már 19, már nem szűz azt tudom, és félek, hogy velem is le akar feküdni, természetesen nem arra kellek neki, dehát eljön az idő, amikor nah szüksége lessz rá. Én viszont szűz vagyok és nem állok készen a szexre. Ha ezt elmondom neki, elhagy vajon? Vagy mit gondoltok, hogyan fog reagálni? Ti hogyan reagálnátok, srácok elsősorban, egy ilyen helyzetre? Nagyon rendes fiú, de szerintem ő sem tudna éveket várni rám. Vélemény?


2010. júl. 3. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát akkor meg járj vele hozz össze egy talit.. fiatal vagy élvezd az életet:) ki tugya mondom lehet megszereted..:) utolsó voltam..
2010. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát most úgy érzem, amazon kívül senkit se tudnék szeretni, egy próbát megér.
2010. júl. 5. 15:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de azt tanácsolom, hogy addig ne beszélj neki erről, amíg nem ad egyértelmű jelet, hogy le akar veled feküdni. Ha igazán szeret és tényleg nem arra kellesz neki, akkor megérti majd, hogy még nem vagy kész a dologra, de csak azért, hogy ne szakítson ne menj bele.
2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a második kommentelőnek csak annyit h nem mindenki ilyen...nincs abban semmi h 19 éves...lehet ha megbeszélné vele h várjanak addig amíg ő felkészül rá vagy úgy érzi h most már akarja a srác simán belemenne.....ha mégsem na akk van az h nem érdemes vele foglalkozni...

ha beleszeretsz, egy idő után biztos te is fogod akarni a szexet...lehet h nem kellenek hozzá évek....18/L

2010. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy beleszeretek, de ha nem, akkor biytos, hogy nem fogok csak azért lefeküdni vele, hogy megtartsam.
2010. júl. 5. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!