Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Szeretnék sportolni otthon, ehhez szükség lenne egy eszközre. Nem foglal nagy helyet, be tudnám állítani a saját szobámba, nem zajos, és nem is drága, 15 ezer Ft.

Szóval, nem zavarna senkit és semmit.

Elmenni sem kell érte, házhoz hozza a postás. Ha nem jó, garanciaidőn belül visszaveszik. Elromlani nem tud, mert nem elektromos vagy ilyesmi. Csak egy segédeszköz.


Á, úgyis rákérdez valaki: balett rúdról lenne szó otthoni gyakorlatokhoz.


A párom elrendezte annyival, hogy ameddig ő itt lakik, rúd ebben a lakásban nem lesz. Ha edzeni akarok, lehet vizesüveget emelgetni, ingyen van és hatásos, és helyet se foglal.


Azért nem engedi, mert anno az exe hullahopp karikáját kellett kerülgetni a régi egyszobás lakásukban, és neki az elég volt tapasztalatnak.


Hogy vehetném rá mégis?


2019. márc. 24. 16:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megmondta, ha meg merem rendelni, repül, meg én is vele együtt, nem kell kacat a lakásba.
2019. márc. 24. 16:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a faszikat hol kukázzátok, és miért viszitek haza a szemetet, azt sose fogom megérteni...
2019. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ugyanez a kérdés merült fel bennem... A férfiak 99%-a konkrétan saját maga megvenné a cuccot, mert bejönne neki ez a dolog. Nők részéről szinte minden kérdés arról szól, hogy vagy gáz pasikkal vannak együtt vagy félreléptek.
2019. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ameddig ő itt lakik, rúd ebben a lakásban nem lesz"


"ha meg merem rendelni, repül, meg én is vele együtt"


Kinek a lakásában éltek?


(Bár nyilván nem ingatlanjogi kérdés a probléma, hanem párkapcsolati.)

2019. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Albérlet, de az övé úgymond. Vagyis, az ő nevén van a szerződés.

Szerinte itt hagynám a vacakomat, ha egyszer szétmennénk, az exe biciklijét meg karikáját is neki kellett anno eladni.

Meg amugy sem szereti a balettet.

2019. márc. 24. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép is a kapcsolat, ha olyan, mint a tiétek. (Ja, nem..)


Mi az, hogy meg kell neki engedni? Felnőtt emberek vagytok, fogd meg magad és állj szépen a sarkadra..

2019. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Edzeni akarsz, vagy rúdtáncolni?


Ha előbbi, akkor nem rúdtáncolni kell.

Ha utóbbi, az nekem sem tetszene ízlések és pofonok.


Hogy ő is így van-e ezzel, vagy tényleg az a probléma ami, vagy ki könyörgöd, nőként talán nem annyira nehéz, bár én a helyedbe büszke lennék, ha nem engedne meg nekem mindent, csak mert nő vagyok, vagy elfogadod.

2019. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csajok, minek vagytok együtt ilyen semmirevaló bunkókkal? Egyáltalán mi a franc az, hogy nem enged valamit a párod?? Gondolom a közös életbe te is belefizetsz. Albérletben laktok tehát az rohadtul nem az ő lakása. Én megmondanám neki, hogy balettrudam lesz, neki meg ha nem tetszik ki lehet költözni. Nem értem miért hagyod, hogy ő irányítsa az életedet. Egy normális pasi tényleg úgy áll ehhez hozzá, hogy ha ez téged boldoggá tesz és kb semmibe nem kerül akkor még ő venné meg neked hogy örömet okozzon. Hagyd ott a francba, költözzél el szépen, ott majd lesz saját balett rudad meg remélhetőleg egy normális párod.
2019. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En kozolnem vele, hogy ok, akkor koltozom. Es hagynam a sracot is a fenebe. Ez egy hulye.
2019. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sosem lennék olyan kapcsolatban, amiben korlátozva érzem magam.
2019. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!