Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete járunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete járunk a barátnőmmel és most vallota be, h már nem szűz. Teljesen sokkban vagyok és nemtom mit reagáljak! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 1 hónap múlva 18 leszek,ő most 16.Eddig nagyon jól elvoltunk,tényleg,eddig vele a legjobb az életemben.Nagyon sok a közös bennünk és nagyo jól megértsük egymást.

Azonban ez a hír nekem kicsit sok!:S

Teljesen sokkban vagyok és nemtudom,h hogyan kezeljem az egészet.Teljesen cikinek érzem,pedig ő is mondta,h ne vegyem,annak,de mégis!:(


2010. júl. 3. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

1 hét alatt ő lett a tökéletes, a minden meg a lilaköd? haggyadmár

másrészt meg mi is a problémád? nem szűz. na paff

2010. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond hogy nem az...
2010. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tökéletes,csak kedvelem,még nem vagyok szerelmes,ahhoz azért több idő kell,de jól érzem magam vele és eddig minden klappol!
2010. júl. 3. 22:22
 4/24 anonim válasza:
Nem értem. Miért sokkol? Te még szűz vagy? Remélem ezért még nem lett a szemedben kevesebb. Ez egyáltalán nem ciki. Ő már túl van rajta és kész.Ezen kár problémázni.
2010. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Mért? Te szűz vagy?

Legalább ha szakítotok, nem kiabálja rád, hogy "- Te K*csög, pedig amikor összejöttünk félig szűz voltam!"

:DDD

18/L

2010. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen,én még szűz vagyok,ez itt a gond!:S
2010. júl. 3. 22:24
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi is a probléma?

Annyira önző lennél, hogy minden lán szüzességét te akarod elvenni? Vagy bántja a csőröd, hogy nem a tied lett az első numerája?

2010. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyrészt mert úgy képzeltem el,h eggyüt fedezzük fel,masrészt meg félek,h nem fogom tudni először kielégíteni!Nekem mégis csak az első lessz!:S
2010. júl. 3. 22:28
 9/24 anonim ***** válasza:
Úgy képzelted el? Hát máskor írd ki magadra, hogy szűz lányt keresel...
2010. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, talán tud téged "tanítgatni", hiszen tapasztaltabb... :D
2010. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!