Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pàrkapcsolatban élő, fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrkapcsolatban élő, fizikailag és lelkileg bàntalmazott férfiaknak miért nem segít szinte senki?

Figyelt kérdés

Sok bàntalmazott nő van, de azt elfelejtik, hogy bizonyos férfiak is ugyanolyan helyzetben vannak.


Én régen, mikor csendesebb voltam, a lelki bàntalmazàs egy formàjàt éltem àt, amikor a baràtnőm megzsarolt, hogy öngyilkos lesz. Teljesen kicsinàlt, könyörögnöm kellett neki, hogy ne tegye, és vele kellett maradnom.


Màs esetekben azt làtom, hogy a nők - kihasznàlva azt, hogy a férfinak nem illik megütni egy nőt - arcon ütik a férfit, akkor, amikor jónak làtjàk. Ha nyilvànos helyen történik, még röhögnek is rajta, hogy milyen vicces "làttad? Milyet lekevert a pasinak basszus xD" Szégyelve vallom be, de én is nevettem, amikor gyerekkorban làttam egy ilyesmit egy nő rokonom àltal. E férfiak persze nem lépnek. Miért? Egy részük szerelemből, màsik részüknek nincs mondjuk hovà mennie. De rossz lehet így élni, hogy el kell tűrniük a pàrjuk lobbanékony természetét, ami tetlegességig fajul.


Màs esetekben durvàbb dolgok történnek. Szàmos nő szadista, véres módon àll bosszút azért, mert megcsaltàk.


Kérdem én: ha a férfi brutalitàsnak igyekszünk véget vetni, a női brutalitàst miért hagyjuk jóvà, miért nevetünk rajta?


2019. márc. 25. 07:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%

Kettos merce baratom.


Nezd meg a red pill cimu filmet, meg merulj el az MRA(men's right activist) illetve a redpill vilagaban. Talalsz meg hasonlo okossagokat...

2019. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Mert feminista világban élünk. A férfiak jobban el vannak nyomva, mint a nők a történelem során bármikor (Európában).
2019. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem azért egyébként, mert az általános vélekedés az, hogy a férfi ha akarja, meg tudja magát védeni a nővel szemben, hiszen a nő a "gyengébbik nem". De ha belegondolsz, egy férfit is simán meg lehet erőszakolni, de ha ezzel menne szerencsétlen a rendőrségre, nem venné senki se komolyan, mert hát "mi bajod van, legalább szexeltél". Az más kérdés, hogy ugyanúgy megalázták, kihasználták a testét, nem tartották tiszteletben az ő saját akaratát, satöbbi, az senkit se érdekel. Alap feltételezés, hogy a férfi ha akarja, akkor ellent tud állni ilyesminek és ki tud állni magáért, így ha nem teszi, akkor feltételezések szerint ennek ő is önkéntes elkövetője. Nőknél ugye nincs ez a prekoncepció, ott a "gyengébbet" bántják, értük kiáll mindenki.


Személy szerint ezzel nagyon nem értek egyet, és a magam részéről ugyanúgy tekintek ezekre a helyzetekre, az elszenvedő nemétől függetlenül, de sajnos a társadalom egésze nem így áll hozzá.

2019. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jaj feministàk... azok ugyanolyan képmutatóak, mint a Jehova tanúi. Csak a sajàt nemüket nyomjàk az egyenlőség alatt a meleg aktivistàkhoz meg a hitgyülihez hasonlóan. Nem is értem, valaki miként àllhat be azokhoz a bohócokhoz.


Én arról beszélek, hogy az értelmes férfiak és nők, akiknek a gondolkodàsa mentes, mindenféle szélsőséges csoport befolyàsàtól.

2019. márc. 25. 07:49
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Volt egy ilyen kapcsolatom, feminista volt a nő bármit megtehetett egyszer idegesen mentem haza az oka nem ő volt, nyugodsagot kértem és hogy ne szóljon most hozzám mert feszült vagyok, ő erre persze juszt azért is provokált hogy hát persze ő nem szólhat de nekem mindent lehet. Elkezdett ordibalt rá ordította mert hogy fejezze be, lekevert egyet hogy nem fogok vele ordibalt, mondom igen? Női egyenjogúság van, én is adtam neki egy pofont, vissza adta kapott megint, utánna megrangattam és ordibaltam hogy megmondtam hogy nyugodt akarok lenni.


Elvesztettem a fonalat, nem vagyok rá büszke, falhoz nyomtam és befogtam a száját, megfogtam és kidobtam otthonról szó szerint, mondom kiabálj akivel akarsz de velem nem fogsz evekig el turtem a rigojaidat, a feminista hulyesegeidet, de vége. Addig egyszer sem emeltem fel a hangom, de mikor már papucsnak nevezett akkor megmutattam neki, hogy mi a helyzet. Hazimunkat nem volt hajlandó megcsinálni, dolgozni többet mint heti 20 órát nem volt hajlandó, hazat nekem kell vennem mert én vagyok a férfi elturtem, mert rájöttem hogy vége lesz nem sokára. Koslatott utánam jó fél évig. Hogy elmegy dolgozni és a hazimunkat is megcsinálja meg hogy sajnálja azt hitte bármit megtehet mert nő. Na neeem :)

2019. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó es legalább csinos,jo alakú lany volt ez a feminista náci?
2019. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hàt 5-ös, erre tényleg nem lehetsz büszke, jómagam elítélem, amit tettél, aljas dolog volt!


A feministàk szerintem lelkileg sérült nők, ezért nem kell őket bàntani, van azoknak elég bajuk. Eleve ezért csatlakoztak a mozgalomhoz, mert úgy érzik, nem értékelik őket eléggé. Vannak köztük szélsőségesek, de a többség szerintem csak sértett nő. Ebből adodóan ellenségesek a pasikkal, bàrmennyire is tagadjàk.


De a kérdésben említett nők talàn még némely feministànàl is durvàbbak, mert nyíltan vàllaljàk, hogy uralkodni akarnak. Az ilyenek amúgy a baràti körükben is egyfajta vezető beosztàst töltenek be.

2019. márc. 25. 08:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Hat a redpilles köpködés és gyűlölködés helyett ti is csinalhatnátok ilyen support groupot. Ja hogy az már melóval jár...akkor még képmutatóbbak vagytok, mint a feministák.

Még annyi, hogy több ilyen női csoport van, akik férfiakon is segítenek és próbálják eloszlatni az általában férfiak által terjesztett férfi aldozatok hibáztatását. Mindegy... Úgysem tesztek semmit, csak a gyűlölet megy. ☹

2019. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A férfi aldozatok általában sajnos jobban szegyellik magukat. Még ennyi. Ezért is nehéz rajtuk segíteni.
2019. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8


Nem gyűlölködöm, egy dolgot gyűlölök: az erőszakot.


Màrmint a jogtalan erőszakot, mert az 5-ös is megérdemelne egy kis ràncigàlàst, meg egy pofont azért, amiért bànt azzal a feminista nővel. Ez aljas dolog volt.


Ugyanakkor elítélem azt is, amiért bizonyos nők visszaélnek a hatalmukkal, amit a tàrsadalom adott nekik. Bàr őket nem ütném meg, mert nők, de ha tehetném, szàműzném őket egy 2 hétre közmunkàra a balhés cigànyasszonyokhoz. Ott tanulhatna fegyelmet.

2019. márc. 25. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!