Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pàrkapcsolatban élő, fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrkapcsolatban élő, fizikailag és lelkileg bàntalmazott férfiaknak miért nem segít szinte senki?

Figyelt kérdés

Sok bàntalmazott nő van, de azt elfelejtik, hogy bizonyos férfiak is ugyanolyan helyzetben vannak.


Én régen, mikor csendesebb voltam, a lelki bàntalmazàs egy formàjàt éltem àt, amikor a baràtnőm megzsarolt, hogy öngyilkos lesz. Teljesen kicsinàlt, könyörögnöm kellett neki, hogy ne tegye, és vele kellett maradnom.


Màs esetekben azt làtom, hogy a nők - kihasznàlva azt, hogy a férfinak nem illik megütni egy nőt - arcon ütik a férfit, akkor, amikor jónak làtjàk. Ha nyilvànos helyen történik, még röhögnek is rajta, hogy milyen vicces "làttad? Milyet lekevert a pasinak basszus xD" Szégyelve vallom be, de én is nevettem, amikor gyerekkorban làttam egy ilyesmit egy nő rokonom àltal. E férfiak persze nem lépnek. Miért? Egy részük szerelemből, màsik részüknek nincs mondjuk hovà mennie. De rossz lehet így élni, hogy el kell tűrniük a pàrjuk lobbanékony természetét, ami tetlegességig fajul.


Màs esetekben durvàbb dolgok történnek. Szàmos nő szadista, véres módon àll bosszút azért, mert megcsaltàk.


Kérdem én: ha a férfi brutalitàsnak igyekszünk véget vetni, a női brutalitàst miért hagyjuk jóvà, miért nevetünk rajta?


2019. márc. 25. 07:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*ahogyan bànt
2019. márc. 25. 08:30
 12/15 anonim ***** válasza:

5os bár elítélendő én is voltam ilyen helyzetben sajnos, ezek a nők nagyon kitudjak hozni az agresszivitást a másikból, én tisztelni tudlak, hogy addig nem nyultal a nőhöz, mert sajnos én rosszabb voltam. Teljesen megértelek és aterzem a helyzetedet. Mindenki elítéli ezt de senki nem volt ilyenben, amikor a nő kattan egyet és ököllel el kezd ütni erőből...


Én azt mondom, hogy egyenjogúság van, ha engem egy nő vagy férfi megut én vissza utom. Nem vagyok senkinek se a boxzsakja és nem is vagyok hajlandó eltűrni.

2019. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5-ös, amennyiben igaz, amit leírtál (mert tipikusan ott figyel benne, hogy milyennek képzelik a fiúkák a feministákat), a nőd nem volt feminista. Kitartott kis ribi volt, ez kellett neked.
2019. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A bántalmazott nők sem arra vártak, hogy a férfiak majd létrehoznak nekik segítő szervezeteket, hanem maguk hoztak létre. Itt a lehetőség, hogy valami hasznosat csinálj. Hozz létre egy szervezetet, ami a bántalmazott férfiakat védi.
2019. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, elárulnád, kik azok a "feminista nők", és milyen "mozgalomhoz" csatlakoztak? Tényleg van ilyen mozgalom? Te láttál már ilyet az ismerőseidnél? Én még egyet se láttam, mi ez, tényleg érdekel. Azt hittem az a feminista aki szereti hogy lehet a nőknek szavazni, autót vezetni és dolgozni a megélhetésért. Ezen kívül akkor mi van? Mi az a feminista? És milyen "mozgalom"? Kapnak valami igazolványt vagy mi? Vagy ebből élnek? Mi ez amire utalgatsz?
2019. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!