Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik tőle?

Figyelt kérdés
Miután orálisan kielégítem, nem hajlandó csókolózni velem! Van amikor elélvez a számba de kiköpöm utána egy jó szájöblögetés, de még akkor sem..Szerinte undoritó. Nekem kicsit rosszul esik, mert amikor ő kinyal engem nem zavar ha utana csokolozunk! Szerintetek normális?

2019. márc. 26. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen kerdeseknek tul sok ertelme nincsen. Ha o undorodik tole, akkor ez van.
2019. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ja, ezzel nem tudsz mit csinalni. Miota vagytok egyutt? Ha mindig ilyen volt, akkor ez van.
2019. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Bezzeg hülyére sértődne, ha azt mondanád, szerinted is undorító, és nem szopnád le.
2019. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Azért szájöblögetés után se... Az már kicsit túlzás. Hány éves a barátod? Tőle amúgy kérdezted? Mert mi honnan tudjuk?
2019. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Pedig 69 után imádok smacizni :D
2019. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Ez csak azért vicces,mert mit szólna,ha azt mondanád undorító amikor a számba élvezel.Ettől függetlenül normális.Ha nem szeret utána csókolózni,akkor nem szeret.Ez van,el kell fogadni.
2019. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem kívánom el az orált senkitől, szerencsére eddig a barátnőim is úgymond undorodtak tőle.... Viszont ha a nő lábai közé tévedek a nyelvemmel, akkor utána már nincs csókolózás, tudják miért. Nincs ebben semmi, van aki undorodik ilyesmitől. Ők sem szívesen csókolnának meg miután kinyaltam őket.
2019. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Jaj, az "örök" téma már megint.

Azért valljuk be, valóban nem elég gusztusos utána így smacizni...

Főleg, ha egyesek még tudnák is milyen az ízük...

2019. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Valljuk be, de akkor aki undorodik a saját farkától, az ne várja el, hogy más a szájába vegye. Mekkora képmutatás. Ő undorodhat, te nem.


A phasz rossz oldalára születtem én is.

2019. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Többet biztos nem szopnám le.

Sokat elárul róla, meg hogy mibe is néz téged, hogy olyat vár el tőled, amitől ő undorodik.

Sz*pja le saját magát akkor.

2019. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!