Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt egy lány, hogy ő tud szexuális élet nélkül élni? " undorodik tőle"?

Figyelt kérdés

ahogyan előttem, úgy most is képes nem élni nemi életet. nem kívánja, nem akarja, mert nem érzi azt az erőt, hogy szeretné csinálni. valamint nem tudja elképzelni, magát, mert attól csak undorodik és semmi más. 17 éves leányzóról lenne szó.

mi a véleményetek róla? szerintetek ez normális egy kapcsolatban? vagy csak lekoptató szöveg?


2009. ápr. 19. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Az a nő nem normális.
2009. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy kiskorába vmi rossz tapasztalata volt..
2009. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mindkettő.

De van ilyen, bármennyire furcsán is hangzik van ilyen.

Sokat gondolkodó emberről van szó valószínűleg, mert én is ebben a cipőben jártam.

Ez egy idővel el fog múlni, és nem miattad van, valószínű, hogy valóban így érez.

Ha kapcsolatban éltek, akkor is normális lehet, jó persze nem két évnyi együttjárás után, de ha még friss, akkor normális.

Folyamatosan szoktasd hozzá mindenhez, akkor nem fogja annyira zavarni ez az egész.

De lehet, hogy nincs magával megelégedve.

Jobb ötletem nincs, minthogy fokozatosság, fokozatosság, és még több fokozatosság.

És légy vele türelmes, gyengéd, de ellenállhatatlan.

És ne arra menj ki, hogy akkor is beleviszed.

Attól elrettenik. Csak addig menj el, amíg ő is engedi.

2009. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
majd ha talalkozik az idealis pasival hozza, nem fog am undorodni. Bocs, de ez azt jelenti, nincs annyira oda erted, mert en ha szerelmes vagyok valakibe, minden percben az agyban lennek vele.
2009. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy valami trauma,vagy frigid,vagy súlyos komplexusai vannak,esetleg éretlen még. (--- ezek közül egyik sem mondható normálisnak,szerintem hagyd.
2009. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

másfél éve járunk kb:$

és a leányzó nem a szexre érti, mert az még nem volt. hanem a pettingre:$

2009. ápr. 19. 22:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg akkor sötétben.

Lehet hogy gátlásos, és nem igazán fogadja el magát úgy, ahogy van.

Ha szoktatok együtt aludni, akkor a sötét nem gond, hogy meglegyen. Aztán próbáld meg "rávezetni", de ne erőszakosan, és minden áron.

Talán így felszabadul egy kicsit, és könyebb lesz neki is, meg neked is.

2009. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszichés probléma, akkor nem normális. Lehet hormonális- túl alacsony hormon szint, ebben a korban még nem túl stabilak a dolgok- akkor normális. Légy türelemmel, beszélges vele erről, akkor rá fogsz jönni,mi a szitu.
2009. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom az ilyen embereket aszexuálisnak hívják és egy pszichés probléma...
2009. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia

én is 17 vok és én sem kivánok el lennék 2-3 hónapot sex nélkül na jo annyit nem de másfél hónapot igen!nem kivánom sokszor undorodok tölle

de csinálom mert a barátom sex mániás mindig sexelne és ha nekem nem jó akkor legalább neki legyen jó!

2009. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!