Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ahhiz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhiz ha a feleségetek azt mondaná, h ő lánykorába kipróbálta volna hogy milyen lánnyal lenni? De most már mint anya nem próbálná ki de nen is undorodik tőle.

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2016. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő csinált már ilyet fiatalkorában kíváncsiságból :) nálam kimaradt, a gondolat megvolt, de fizikailag nem lennék rá képes
2016. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát itt a tett számít, az meg nem történik meg, így nincs téma.

Szerintem sok lány a tinikor derekán keresi az útját és a próbálgatja a dolgokat, szóval ez nem egy deviáns dolog.

2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek sokkal képlékenyebb a szexuális irányultságuk, mint a férfiaknak. A nők nagy része ilyen, biszexuális hajlamú. Erről van több tanulmány is. Tehát ez nem egy szokatlan dolog. Nekem is volt már több nőm aki elmondta, hogy egy másik nővel is kipróbálná. De valahogy nem jött össze, pedig volt amikor benne lettem volna egy hármasban. De már van az a kor, amikor egy nő is bőven elég.
2016. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mikeXxX ***** válasza:
Minimum néző lennék azt :)
2016. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En 19 evesen csikoloztam egy csajjal, szo szerint letamadott, borzalmas volt foleg h akkor se vonzodtam nokhoz es most sem. A ferjemet nem erdekeli a multam, ergo semmit:-)))
2016. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a feleségem csókolózott az akkori legjobb barátnőjével tinikorában. Azt mondta, nagyon nem volt jó, mindketten csak ki akarták próbálni.

Most az egyik (szintén gyerekes, de szerintem biszex) barátnője hívta a Rudasba a női napon kikapcsolódni, fürdeni. Végül nem ment el. Elmondta nekem, hogy azért belegondolt, milyen lehet a barátnővel, de ennyi. Nem vonzza.

Én meg nem szóltam semmit, csak mosolyogtam.

2016. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget. 18évesen én is csókolóztam egy lánnyal, de kb. semmilyen érzést nem váltott ki belőlem, össze sem hasonlítható egy férfivel való csókkal. Szóval azóta nem volt semmi ilyen kalandom. :D

Szerintem csak kíváncsiság nála.


26/N

2016. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Annyira birom ezeket a "csókolóztam a LEGJOBB BARÁTNŐMMEL, es nem jött be" Hat valoszinu, hogy alapbol akihez nem vozodtok az semmelyik neművel nem jonne be.. sok eszűek
2016. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak gondolatban volt meg, de abba is biztos vagyok, hogy ha hasonlo sztori lenne csak 2 ferfi meg ő felállás már nem kérdezgetnél ilyen marhaságokat...ugy tennél mintha sose mondott volna ilyet.
2016. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!