Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveselnéd, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveselnéd, ha a barátnőd csak ennyit sportolna?

Figyelt kérdés

Mindössze napi 2 óra edzés tornavideókra, leginkább nyújtásokból álló gyakorlatok, hajlékonyság fejlesztésére.


Kevések ítélsz ennyi sportot, ha becsületesen csinálja minden nap?


2019. márc. 26. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 ora??

Ha valaki ennel tobbet var el, akkor tartson el, mert nem lenne idom dolgozni.

2019. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye most viccelsz?Szerinted hány ember van aki sosem sportolt?


És Nálad ez a kapcsolat alapja?


Kell a mozgás mindenkinek, persze, de aki ledolgozik napi 8-10 órát, aztán jön a család otthon, az nem fog még +-ban 2 órát mozogni.


Gondolom nincs család, de idő kérdése a munka, esetleg utazás, vagy bármi egyéb napi tevékenység ami miatt se idő, se energia a sportolásra. Főleg nem ennyi időben.


De szerintem Téged nem az egészséges életmód érdekel, inkább az,hogy manapság trendi edzeni :)

2019. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hétközben csak sétálok, viszonylag sokat, napi 20 ezer lépés az átlag. Hétvégente jó időben 25-30 kilométereket túrázok, néha úszok és ennyi részemről a sport. A benti tornákat, konditermet annyira unom, hogy nincs kitartásom hozzá, a csapatsportokat se szeretem és jobban szeretem magam annál, hogy olyan dolgokkal kínozzam magam, amiket nem tudok elviselni. Nincs feleslegem, fitt vagyok, a 10 évvel ezelőtti nadrágom, amit megtartottam, pont ugyanúgy áll rajtam, mint anno. A párom még sokallja is, hogy ennyit mozgok (ő lustább típus), szerintem ha napi 2 órákat tornáznék szerintem bele is őszülne.. :D
2019. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdésed csupán egónövelés, mert nagyon jól tudod, hogy ez egyáltalán nem kevés, főleg, hogy hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.
2019. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 óra? Azta, én azt hittem, mekkora király vagyok a heti 3x2 órámmal...euek szerint lusta disznó vagyok :D
2019. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Óránként 3 óra alatt szóba sem állok senkivel. Napi két óra? Bitch please!
2019. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kevés, ha napi szinten ennyit rááldoz.
2019. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 óra sok, még ha csak nyújt, akkor is. Ez is a túledzés egyik formája.
2019. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak dicsekedni akarsz gondolom...
2019. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ember, én heti kétszer két órát járok. Bocsi, munka, egyetem és háztartás mellett nincs időm fitnesszmodellnek is lenni.

Amúgy ez párkapcsolat, vagy kiképzőtábor? Vagy mi ez a hozzáállás hogy ellenőrzi a pasi hogy becsületesen sportolok-e, meg elvárja hogy mennyit edzek? Neki csinálod talán?

2019. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!