Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a barátommal, különböző problémák miatt és szakítottunk is. Elmondjam neki, hogy korábban megcsaltam? Nagyon nyomja a lelkem.

Figyelt kérdés

Szakítottunk egy hete a barátommal, még van esély a kibékülésre, viszont nagyon nyomja a lelkemet, hogy amíg együttvoltunk majdnem egy év alatt, 4-szer is randiztam egy másik sráccal és egy-két csók elcsattant, de más nem történt.

Lassan 1 éve jártunk én 25, ő 24 éves.

Sokszor meg szerette volna nézni az üzeneteim, bizalmatlan volt már akkor is mikor még nem történt semmi.

Ő szakított múlt héten és ez is egy szakító ok volt, hogy én nem hagytam ezt neki, hogy megnézze az üzeneteim, mert párszor tényleg volt rejtegetni valóm.

Tudni kell, hogy a randik a másik sráccal mindig akkor történtek mikor a barátom megsértődött rám valamiért, akár egy beszólás miatt is, és ezért képes volt akár 5-6 napig nem szólni hozzàm és minden alkalommal azt hittem örökre vége és így vígasztaltam magam.

Persze tetszett a másik srác, de a barátom az életem szerelme, a másik figyelemelterelésnek kellett, mikor ő tojt a fejemre, tudom, hogy nem a legjobb megoldás volt.

Sejti, hogy történt valami, szóval elmondjam neki? Így talán megbékélne egy idő utàn, vagy csak rontanék a helyzeten, hiszen amúgy is rosszban vagyunk jelenleg??


2019. márc. 27. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi az istennek buntetned magad tudatosan azzal hogy visszamesz egy ilyen szar kapcsolatba? Orulj neki, hogy megszabadultal tole, es inkabb figyelj onmagadra, hogy amikor baj lesz legkozelebb, akkor ne ilyen modszerekkel vigasztald magad, mint egy kapcsolatfuggo, hanem legyen erod azt mondani, hogy en ebbol nem kerek, kileptem.
2019. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ne mondd el. Ha szeretnéd újrakezdeni azért, ha lezárt a dolog azért.


Ha most elmondod Neki esély nem lesz az újrakezdésre, és remélhetőleg Te tanultál a történtekből.


Ha viszont nem kezditek újra már nem zaklasd fel ezzel.

2019. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Most már hagyd szerintem. Engedd el ezt a rossz kapcsolatot és ne mondj semmit. Mit érnél vele ha elmondanád? Ha újra összejönnél vele esetleg, amit butaságnak tartok egyébként, csak még bizalmatlanabb lenne veled ezután. Így szakítás után szerintem már mindegy, nem kellene megtudnia. De semmiképp ne kezdjétek újra.
2019. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor is, nem érdemelne annyit, hogy eléálljak és elmondjam?
2019. márc. 27. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarsz belerúgni még egyet?

Ezzel nagyon megbántanád.

Tudom, hogy mennyire rossz érzés lehet az is, hogy nem mondtad el neki. Ja elmondod neki, attól csak neked lesz jobb, neki határozottan rosszabb lesz.

És szerintem is jobb neked nélküle.

2019. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus, mintha egy 16 éves tini lennél....ő életed szerelme, de azért más sráccal is flörtölgettél “ vigaszként” . :)
2019. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zárd le ezt a kapcsolatot végleg,s hagyd békén azt a fiút.

Mi értelme lenne elmondani neki hogy megcsaltad? Semmi...

Ha életed szerelme lett volna nem csináltál volna ilyet.

Ha próbléma van akkor beszéld meg vele,ne rögtön fuss más karjaiba.Ez nem igy mükődik.

2019. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Isten mentsen az ilyen 25éves kislányoktól mint te.
2019. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor is, nem érdemelne annyit, hogy eléálljak és elmondjam?" Nem. Nem elég, hogy megcsaltad, most még búcsúzóul bele akarsz egy hatalmasat rúgni, le akarod húzni az önbecsülését? Ekkora önző roh@dékot.. TE nem érdemled meg, hogy könnyíts a lelkiismereten azzal, hogy bevallod neki a dolgot. Ha akkor nem mondtad el, amikor még együtt voltatok, akkor most már kussolj.
2019. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te azért akarod elmondani a mocskos kis titkodat, hogy a saját lelkiismeretesen könnyíts. Nem azért, mert a volt párod megérdemli az őszinteséget. Ha magadat feloldozod most az őszinteségeddel, akkor őt nagyon megbántod. Most komolyan : azzal teszel neki jót, ha nem mondod el. Az, hogy neked lelkiismeretfurdalásod van... El fog múlni nyugi...
2019. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!