Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek mindig őrizniük kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mindig őrizniük kell a szépségüket, hogy a pasik kitartsanak mellettük?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nem szabad meghízni kicsit se, maximum terhességnél, de a szoptatás után azonnal el kell kezdeni fogyózni és visszahozni az eredeti formát. Vagy hogy oké, otthon nem kell sminkelni, de ha mennek valami eseményre, akkor kötelező. Otthon sem lehet a nő kinyúlt pólóban, alváshoz szexi hálóing, napközbenre is valami csini, nem mackónadrág. Meg természetesen szexi fehérneműk.


Igaz ez, vagy csak én gondolom így, hogy ez kell ahhoz, hogy egy nő megtartson egy férfit egy életen át?


Ha esetleg írna egy férfi, akinek a barátnője nem szépítkezik már és így is szereti és nem zavarja egyáltalán, akkor meglepődnék, de örülnék.


2019. márc. 28. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez tök érdekes amúgy, hogy ők a férfiak a csúnyábbik nem, és mégsem várjuk el tőlük a kockahasat. Pedig nem is szülnek.
2019. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%

"Ez tök érdekes amúgy, hogy ők a férfiak a csúnyábbik nem, és mégsem várjuk el tőlük a kockahasat. Pedig nem is szülnek."

Azt vágod, hogy "kockahasat" fenntartani sokkal nagyobb erőbefektetés és odafigyelés, plusz hosszabb távon nem is egészséges, mint egy nőnek nem úgy kinézni, mint egy bálna?

Nektek 35-40 éves korotokig elég, ha nem zabáltok annyit, mint egy disznó, és jó az alakotok. Nekünk ennél egy "picit" több munka.

2019. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%

A férfi vonzerő alapja a nő szépsége, úgyhogy sokat számít, sajnos az öregedés a nők ellen dolgozik, főleg hogy sokkal jobban meg is látszik rajtuk, mint a férfiakon.

#1 Azért, mert a női vonzalom alapja csak kisebb részben a külső, sokkal többet számít a férfias személyiség, illetve a élekor előrehaladtával az egzisztencia is.

2019. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

"Otthon sem lehet a nő kinyúlt pólóban, alváshoz szexi hálóing, napközbenre is valami csini, nem mackónadrág."


Nem, ez elég irreális elvárás bármelyik emberrel szemben. Ha mondjuk valami komolyabb programra megy az ember, akkor elvárja, hogy a párja igényesen öltözzön fel, de nem az, hogy trófeafeleségre sminkelje és fogyja magát folyamatosan.


Szerintem csak a legelszálltabb agyú emberek várnának el ilyen szintű maintenance-ot, főleg gyerekes családban.

2019. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

"A nőknek mindig őrizniük kell a szépségüket,"

Igen, ahogy írod.


Azén párom ismerkedésünk után, azonnal széfbe zárta és majd csak nyugdíjas korába veszi elő.

2019. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Jó szar élete lehet azoknak akik ebben élnek. Annyi lenne a szépségednek ekkora stresszben, csak mondom.
2019. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#2 Azért ez nem igaz. Lehet, hogyha egy nő nem zabál, akkor nem lesz extrém túlsúlyos, de jó alakja csak akkor lehet, ha megválogatja, mit eszik és sportol.
2019. márc. 28. 19:29
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Aközött, hogy "nem hagyom el magam, és nem hízok 100 kilósra" meg aközött, hogy még "alváshoz is szexi hálóinget húzok" azért van még valami.


Otthon legginsben vagyok pólóval (jó, nem mackó, de majdnem), nyáron nyáriruhában, vagy farmershortban toppal. Szexi fehérneműm egy darab sincs, a páromat nem érdekli.


Érdekesmód olyankor szokta mondani, milyen szép vagyok, amikor hétvégén reggel kócosan, smink nélkül, pöttyös fürdőköpenyben kuporgok a kávém fölött.


Tornáznini csak otthon szoktam, ez mondjuk tetszik neki, de inkább az, hogy örömmel csinálom, hogy ma már szebben sikerült a gyakorlat, egyenesebben tudtam tartani a hátam, vagy magasabbra sikerült lendíteni a lábam, mint pár napja, nem pedig az, hogy fogytam-e már.


Engem se zavar, hogy ő nem jár edzeni (sose tudott egy deka izmot se felszedni, ilyen alkat), vagy hogy már napok óta nem borotválkozott, mert ő épp szakállat növeszt.


Miért csak a nők felé vannak elvárások, a férfiakat meg kis túlzássl már azért is tapsoljuk meg, ha naponta tiszta alsót vesznek fel?

2019. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

* "aközött, hogy elhagyom magam, és elhízok 100 kilósra"


belekeveredtem kicsit

2019. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

Ilyen mentalitás nagyon könnyen testképzavart eredményezhet.

Legyen már egy kis önbizalmad. Neked is lehetnek elvárásaid a férfiakkal szemben és nem kell becsicskulni a péniszeknek, akiknek olyan szarul működik az agyuk, hogy képesek elhagyni téged, ha nem egy "szexi" hálóingben alszol. Mit ér egy ilyen férfi?

Te válogathatsz, az ilyeneket kerüld el és kész.

2019. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!