Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít ha kocsmából hazatéré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít ha kocsmából hazatérés után meséli, hogy ezzel azzal (női ismerős) találkozott. Gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg dolog , hogy ez idegesít? Alapból már egyáltalán nem érdekel, hogy eljár a fiúkkal inni néha , mint ahogy tegnap is. Ami idegesít az az, hogy például tegnap is azt ígérte max 10 ig marad. Nyilván nem gyerek fél 12 ig nem is szóltam semmit, de mivel ma dolgozom és tudtam nem alszom el amíg nem jön rákérdeztem , hogy mi a helyzet mikor jön.

Éjfélkor jött haza ok de meséli, hogy jaj hát képzeld el , hogy kisebb osztálytalálkozó lett belőle mert ott volt a xy csaj régi osztálytárs összefutottunk vele és milyen jó volt...ilyenkor arra gondolok, bárcsak bárcsak én is imádnék még 33 évesen kocsmába járni a barátnőimmel...bárcsak imádnék régi osztálytársakkal munkatársakkal mittomén mindegy kivel csak ezer emberrel beszélgetni...pasikkal akár...úgy szeretnék én is hazajönni párszor miután nem foglalkoznék vele , hogy írjak akár egy üzenetet , hogy te hülye ne várj már , mert összefutottam ezzel azzal és nem jövök még...de én nem vagyok ilyen basszus pedig annyira szeretnék ilyen lenni.....hogy érezze ő is, hogy milyen amikor hazajövök és mesélem hogy a jóska pistával milyen jó volt összefutni...no meg mondja a fiúknak bejött tökre a csaj de neki egyáltalán nem...jó ok...nyilván más is tetszhet neki nem bűn de akkor is idegesít..

ha én is ilyen lennék, akkor megérteném, hogy ez miért fontos..de engem alapból főleg ha kapcsolatban vagyok nem érdekelnek mások..se férfiak , se nők...

Szeretem a barátaim és elég is annyi nekem.

szóval ilyenkor nehéz megérteni a másikat.

más is szokott ilyen kis buta féltékeny lenni?:D


2019. márc. 29. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha szereted a barátaid, miért nem mész el velük lógni? Nem feltétlenül kell kocsmában inni, de elugorhatnátok ti is valahova.
2019. márc. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálam már a kocsmába járogatás is kizáró ok. Olyan férfit választottam, aki nem iszik, nem kocsmázik, jól érzi magát itthon a családdal.
2019. márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy tipikusan olyan helyzet mikor a partnerre vagyunk dühösek(akit mi választottunk), de csak magunkon tudunk dolgozni, lásd:


"...de mivel ma dolgozom és tudtam nem alszom el amíg nem jön..."


Miért?Idegeskedsz, félted?Talán nem tud magára vigyázni?Vagy te nem tudod felnőttként kezelni?Netán anyáskodsz?


Itt most elvonatkoztattam a kerettörténettől, mert a sztori többi része a te választásod következménye, szabad akaratodnál fogva élsz ilyen élethelyzetben, legyen az bármilyen értékrend szerint jó vagy rossz.Én itt kifejezetten a személyiségfejlődésre tettem a hangsúlyt.

2019. márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Te már felvetted a mártír szerepet.


Tolod a megszokott szürke rutint, nem mozdulsz sehova senkivel, de ha ő teszi, akkor te vagy az áldozat.


Előbb kapd rendbe az életed, és utána vele vagy nélküle is jó lesz, most viszont inkább csak panaszkodsz, és nem egyértelmű, hogy rá, vagy a saját életedre vagy mérges.

2019. márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

2#


Osztom


Kocsmázós pasi kizárt.

2019. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Engem már az idegesítene, hogy kocsmába jár.
2019. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat..azoknak , akik azzal jöttök , hogy nem járok sehova (bár tudom , hogy nem kell elhinni ) de ! nagyon is sokat járok /jártam el én is a barátokkal. Bár értsétek ez alatt: főleg közös barátokkal, barátnőkkel mivel közös baráti társaság.

Viszont! Rengeteget jártunk el az első fél évben szinte végig külön! kezdtünk el bulizni ( értsd: iszogatni) én a barátnőimmel ő a fiúkkal , többiekkel aztán csatlakoztunk a kis csipet-csapathoz..

Eltelt egy másfél év a kapcsolatunkból úgy , hogy túlzás nélkül állíthatom összesen egy év alatt 2 db hétvégét töltünk kettesben együtt időt (barátok társasága nélkül) mivel mi ketten voltunka a fő mag akik összeszedték a kis csapatot.

És bizony péntek , szombatot kivéve ami fix barátokkal való kocsmázásról szólt sok sok hétköznap , vasárnap estéket IS! a barátok társaságban töltöttünk mivel neki is és nekem is nagyon fontosak a barátok.

ErGO: nem ismerek olyan párt rajtunk kívül aki nemhogy elhanyagolta még is össze is próbálta fogni a társaságot..

számtalan hétvégén aludtak itt a haverok, ha baj volt ,szakítás utáni depi mi ott voltunk, ha csak egyet csörögtek rohantunk.szóval na azért ez a helyzet állt fenn.

Na most az elmúlt fél évvben annyit válozott a helyzet, hogy én 2 ikolát csinálok egyszerre ami heti 4 elfoglaltság nekem munka után +otthon is folyamatosan tanulni kell + még a barátokra és az egyre jobban besűrűsödő családi programokra is sort kell keríteni..szóval azt hiszem minden tőlem telhetőt megteszek, hogy mindenkire szakítsak kellő időt...

kettesen töltött időre a párommal már nem kerül sor , de ok majd ha nyugdíjasok leszünka kkor lesz egymásra is időnk lol. Na szóval higgyétek el nekem, ha valamiért már nem járok ki az azért van, mert bizony a munkával , az iskolákkal, a személyes fejlődésemmel ami számomra fontos már nincs energiám hétköznap is kocsmában tölteni az estéim mint ahogy régen tettem.

És igen bevallom szégyenletes dolog bizony...de ! én akkor alszom nyugodtan ha a párom mellettem fekszik, ha mellé bújhatok, és amíg a kocsmában iszogat a haverokkal addig nem tudok nyugodtan aludni...főleg ha egész nap nem látom és alig várom , hogy hozzá bújjak végre..

Kívánom, hogy minden pasinak csak ennyi baja legyen a barátnőivel, hogy alig várják, hogy hazaérjenek.

Na szóval a lényeg az nem az, hogy én nem jáok el, hanem az, hogy 33 évesen már nem igényem kocsműzni és régi random emberek miatt sokáig kinn maradni a kocsmákban mert engem nem nagyon izgatnak az emberek a barátaimon,meg a családomon kívül úgy különösebben mivel több energiám több emberre már amúgy sem nagyon lenne.

na szóval a fő gond, hogy miért vagyok féltékeny vadidegen lányokra , miért zavar.. ez az ami nagy hülyeség tőlem..de nem tudom,hogy változtassak ezen.

nem az idegesít , hogy megcsal...tudom , hogy nem csal meg nyilván..de idegesít, ha más csajokkal haverkodik, dumálgat részegen a kocsmában na .

2019. márc. 29. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért vagy benne egy olyan kapcsolatban, ami nyilvánvalóan szar?
2019. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján nekem az jött le, hogy eddig te is részese voltál ezeknek a kocsmai kiruccanásoknak, de erre már sem időd, sem igényed nincs, ellenben a párodnak igen. Tehát te, ha úgy tetszik léptél egy szintet, míg ő megmaradt a korábbi haverozós korszakában.

Mivel korábban te is ott voltál, így láttad, hogy a többi csajjal hogyan viselkedik és tudtad, hogy nem kell miatta aggódnod. Most viszont már nem vagy ott és csak hallomásból értesülsz a dolgokról, így beindulnak a fogaskerekek, amit tovább terhel az a belső konfliktus is, hogy te is szívesen ott lennél, mint a régi szép időkben, de közben meg már nem is érzed azt, hogy erre tényleg igényed lenne, így egyrészt te magad sem tudod, hogy most miért is kéne dühösnek vagy csalódottnak lenned, és közben még a párodra is neheztelsz, aki vígan éli a világát ennek a belső vívódásnak a leghalványabb jele nélkül, miközben naivan sztorizgat neked a kocsmai közönségről.


Persze az is lehet, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, csak találgatok.

2019. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó komolyan el kellene menned pszichiáternek , annyira jól megfogalmaztad amit érzek most.

A szintlépés...pont tegnap gondoltam erre , és ugyanez a mondat fogalmazódott meg bennem , amit leírtál egy kocsmai kiruccanás után amin kivételesen én is részt vettem.

Sajnos egy ilyen kapcsolatom volt már anno sok-sok éve.

Most megint ezt érzem...hogy én szintet léptem, már nem erre vágyom, már más tesz boldoggá, de ő még maradt ugyanabban ahol anno is volt.

Ő is sokat változott amúgy, szóval én megértem, hogy jól esik neki kimenni a haverokkal iszogatni , de úgy látom ebben a társaságban valami nagyon nem stimmel és ezek az emberek nem fognak szintet lépni mostanában ..( értsd: család, gyerekek, értelmes programok). Marad a kocsmázás , menni egyik helyről a másikra mert igazából már rajuk is néha azt látom, hogy sehol nem érzik igazán jól magukat, de hajtja őket a vérük, hogy ismerkedni kell, meg kell adni a lehetőséget, hogy ismerkedjenek..ehelyett persze csak isznak , beszélgetnek , álldogálnak a hidegben és várják , hogy valamelyik 20 éves egyetemista kislány felszedje őket...( rájöhetett mindenki , hogy a társaságunkban mindenki szingli 30-as).

Ahogy tegnap kinn álldogáltunk a kocsma előtt, és mesélte az egyik haver, hogy tegnap egy 20 éves lánnyal randizott, arra gondoltam, hogy úristen hol vagyok...mi történik körülöttem...

Ok nyilván 10 év korkülönbség nem sok, de ezek az egyetemista lányok úgy látom a legtöbb csak bulikázna folyton, isznak , tanulnak vizsgáznak persze lehet belőle komoly kapcsolat de ahogy tapasztaltam az eddigi ismereteim alapján a legtöbb 30 -as pasi csak ráfázott az ilyen 20 éves lánykákkal.

Én tényleg nem értem milyen világ lett.

Persze szeretnék én is lassan gyereket, de így egy ilyen társasággal egy ilyen párral nagyon nem érzem azt , hogy jó lenne ha most jönne a gyermekáldás...mivel a barátaink még mindig a kocsmázásban vannak, messze van mindegyik a gyermekvállalástól, ezért ergo ha lenne egy baba akkor eltűnnének és attól tartok a párom is gyakran ugyanúgy eljárna velük..miközben ha gyerekes barátaink lennének akkor csinálhatnánk értelmes délutáni programokat, és nem feltétlen a menjünk este kocsmázni lenne a program.

Amúgy is engem így már 30 felett ezek a programok töltenek fel..városnézés, múzeumlátogatás, kirándulás bármi ami értelmes.

Ne értsétek félre szeretek beülni a barátokkal beszélgetni, és annyiban változott is a helyzet, hogy mostanában hajnali 2 -3 helyett már csak éjfélig fél 1-ig vagyunk kinn, dehát másnap kelni kell hétvégén is és én egyre fáradtabb és frusztráltabb leszek, mert a hétvégéken nem feltöltődöm, hanem úgy élem meg mint egy kötelező letudni való programot és lassan jobban szeretem a hétköznapokat mint a hétvégéket amiket régen annyira vártam.

Igazából azt látom , hogy a mai generációval vannak gondok, vagy talán csak a mi társaságunk ilyen fogalmam nincs...de sokszor azt én érzem, hogy ez nem normális.

pedig alapból nagyon szeretek a barátokkal lenni, de ugye hétvégén is mindenki este ér rá, ha kirándulásról van szó akkor 10 -ből max 2 jönne vagy annyi se..mindenki este akar mindent...nem tudom.

Hát igen..azt nem tudom, hogy most mi legyen hogyan tovább.

Alkalmazkodjak én , vagy próbáljak valamit kitalálni , hogy jobb legyen.

A párom eléggé rugalmas, szóval talán rajtam múlik, hogy változtassak ezen.

Csak nem tudom , hogy csináljam.

Eddig annyit próbáltam tenni, hogy ha már besokalltam akkor kitaláltam,hogy menjünk el egy hétvégére valahova de ezek vagy nem jöttek össze vagy a legutóbbi alkalommal a családja volt akik nem foglalkozva vele, hogy programot terveztünk csináltak egy kettesben levős program helyett egy egész napos családi programot, úgyhogy mire este 8 ra kettesben maradtunk a szálláson , addigra már nem volt kedvünk semmihez, se beszélgetni semmi mert idegesek voltunk mindketten szóval csak egy fárasztó hétvége lett a kettesben eltöltött romantikus hétvége helyett..úgyhogy ez az utolsó hétvége után már elment a kedvem ettől a szervezéstől , hogy elmeneküljünk valahova mert belefáradtam , hogy csak próbálkozom próbálkozom de az sem jön össze sajnos.

És ezek a hétvégék is ha eltervezem , hogy menjünk el valahova mind azért vannak, mert ha itthon maradunk akkor jönnek a telefonok sorban , hogy mit csinálunk , este város és garantáltan ugyanaz lesz a program mint minden péntek szombaton amitől már előre rosszul vagyok.

Néha úgy szeretnék elmenni messzire valahova vele, hogy hagyjon minket mindenki kicsit békén, és boldoguljanak nélkülünk a hétvégén.

A baj az , hogy erre csak én vágyom , ő mindig boldog...bárhol vagyunk , bármit csinálunk...

csak én érzem kötelességnek a hétvégéket..

nem tudom...már nem is akarom megszervezni a hétvégéket, meg szállásokat keresgélni mert ugye nincs sok időm .. készülök egy vizsgára munka mellett iskolába járok mellette a házimunka egyszerűen már nincs erőm a szervezkedéshez...inkább akkor maradok a megszokott menjünk ki a városba programnál és ülök mosolyogva , érdeklődve miközben úgy érzem, hogy folyton egy álarcot hordok és csak húzza le a mostanában amúgy is kevés energiámat a barátokkal eltöltött kocsmai program..pedig szeretem a barátinkat, de a hangos kocsmában úgysem tudunk úgy beszélgetni egyszerűen már fárasztó.

A kirándulásokat mindig élveztem velük, és hiányoznak ezek a programok, de ilyenre nehéz rávenni őket szóval..ez van.

2019. márc. 30. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!