Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnehezebb, amiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnehezebb, amiről lemondtál a párkapcsolatod miatt?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatban nem lehet mindig az, amit te akarsz, lemondásokkal is jár.


Miről volt a legnehezebb lemondanod?


2019. márc. 30. 03:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem is tudom, talán baj van a kapcsolatommal mert nekem csak a "szabad" időmről kellett lemondani meg a többi férfivel való ismerkedésről. Utóbbi nyilvánvalóan nem volt nehéz (tekintve, hogy introvertáltként inkább maga az ismerkedés nehéz) előbbiről sem tudok úgy nyilatkozni, hogy nagyon rossz volt lemondani róla mert ez egy ésszerű áldozat amit minden nap meghozok, mikor el kell döntsem a párom látom-e vagy más dolgokkal foglalkozok. Ha magam szerint az esetek nagyrészében a párom választom akkor nem is igazán beszélhetünk lemondásról sem mert az van amit én akarok, senki sem kényszerít bele indirekt módon a helyzetbe. Tehát nem tudom, talán nem jut eszembe az a valami amire te gondolsz... Neked mi volt?
2019. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A többi nőről! 😂😂
2019. márc. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nagy baj
2019. márc. 30. 07:23
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Önmagamról!!😣😢

Hol van már az a vagány,beszédes,gyönyörű,magabiztos nő aki voltam..sehol..miatta..

2019. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi komolyról :)
2019. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

"Önmagamról!!😣😢


Hol van már az a vagány,beszédes,gyönyörű,magabiztos nő aki voltam..sehol..miatta.."


Ezért kizárólag magadat okolhatod...

2019. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy jó kis utazásrólmondtam le az ismerkedésünk idején, nagyon megbántam hogy bukni hagytam.
2019. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sincs semmi, ami eszembe jutna, nem mondtam le semmiről. Szabadidőm is maradt ugyanúgy, arról szabadon döntök, hogy ezt a párommal, barátaimmal vagy magammal szeretném tölteni, ahogy a többi férfiról való lemondást sem tartom áldozatnak, mert hiszen szintén szabad akaratomból döntöttem úgy, hogy én márpedig egyetlen férfit akarok.


Szóval, mondhatnám azt is, hogy semmiről sem kell lemondanom, igazából mindig az van, amit én akarok- ha meg nem, az általában egy közös megegyezéssel hozott kompromisszum, ami mindkettőnknek jó, és szintén nem egy lemondás.

2019. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte a barátaimról, amit később nagyon megbántam, de hála az égnek megértették és megbocsátottak. Utána meg igazából a saját kis terveimről, mindig mindennek róla kellett szólnia és természetesen az ő terveibe engem is belevett, aztán ha nem volt kedvem segíteni, mert épp mással szerettem volna foglalkozni ment a morcizás és a sértődés. Nehéz időszak volt, hála az égnek vége lett :D
2019. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi komolyról.

Ha számomra igazán fontos dolgokról kéne lemondani, akkor nm illünk össze.

2019. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!