Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párkapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolatod ami csak pár napig vagy pár hétig tartott, mert az egyik fél rájött, hogy nem fog működni?

Figyelt kérdés

Kérem mindenki aki már járt ilyen cipőben írja le róla a tapasztalatát. Nagyon sokat segítene a jelenlegi helyzetemben.

Te vagy ő jött rá?

Mi volt a szakítás fő oka?

Úgy érzed tényleg jó döntés volt?



2018. ápr. 15. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kétszer is.

1: kb 1 hétig se tartott,csókolozás közben inkább undort éreztem,mint vonzalmat. Szakítottam,hetekig könyörgött szegény,hogy ne hagyjuk ennyibe.

De én sajnos nagyon kiábrándultam


2.

Kb 2 hete se voltunk együtt amikor megcsaltak,én sejtettem,rákérdeztem,tagadta. Majd egy olyan személynek elmesélte az igazat,akiről nem tudta,hogy hozzám igen közel áll. Nyilván az a személy egyből szól én meg szakítottam. Ennek semmi nem lett a vége,nem akartam többé látni se.

2018. ápr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert a haverjai fontosabbak voltak, mint en. Ráadásul sokat is ivott, pedig mondta hogy nem fog. És túl hamar megakart fektetni... Lapát... Kb 1 hetet jártunk 😁😁😁
2018. ápr. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában, pár szex után, rájövök, ez sem az igazi.
2018. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nagyon nagy volt a korkülönbség.
2018. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt több is.


Volt, aki untatott, volt, aki taszított, volt, aki az agyamra ment valami buta szokásával, de a többség csak ellentétes nézeteket vallott egy vagy több, számomra lényeges kérdésről.

2018. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt. Két napig tartott mar elso nap az en facebookomrol irt egy barátnőmnek hogy mennyire szerelmes belé... :D Nem sok értelmét lattam foyltatni
2018. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Többször is volt ilyen, volt, hogy én csináltam ezt, volt, hogy a másik.


Az egyik esetben az volt a gond, hogy mindketten rájöttünk, hogy nem illünk össze, és egyszerre meg is beszéltük. Ez egyáltalán nem volt fájdalmas, inkább örültem neki, és ő is. Talán 1hónap volt az egész, szex nem volt, mert nem volt meg a vonzalom.


Második esetben volt szex, de a férfi azon kívül engem nagyon taszított, talán 2,3hétig volt meg. Nagyon erőszakos volt, és manipulálós természet, "sok volt belőle",ezért éb dobtam ki.


Harmadik esetben szakított velem, mert azt mondta, nem érzi, amit szerinte kéne, ez egy két hónap volt.


Azt el kell mondanom, hogy én szórakozni soha nem szándékoztam senkivel, mindig csak annyit mutattam ki a másik felé, amennyit éreztem iránta, semmivel sem többet, nem hazudtam azt, hogy szerelmes vagyok, miközben nem voltam az. Mindig őszinte voltam, nem vertem át senkit, ellenben velem szemben profin megjátszották többször is, hogy mennyire odavannak, aztán mint derült égből a villám, úgy kidobtak, hogy megértem rajt kamillázni... Most már senkivel, ismétlem!! Senkivel!! Nem állok párkapcsolatba "csak úgy", hanem komoly előzmények esetén, hosszabb ismeretséggel megelőzve. Nekem nagy hibám volt, hogy a másik embert hamar közel engedtem, nem ismertem, és ezért át tudtak verni. Többet ezt nem engedem meg.

2018. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont az ellenkezője volt. Pár hetes együttlét után szakítottunk és utána jöttünk rá, hogy nem bírjuk egymás nélkül.:)
2018. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!