Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haveri körömben többeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveri körömben többeknek is tudom, hogy tetszik a barátnőm. Ez nagyon zavar, mert van aki flörtölni próbál vele, meg nyomulni rá. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lecserelnem a baráti kört
2019. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám nekik hogy ez nagyon nem szép dolog és kopjanak le róla. A barátnőd meg ne is foglalkozzon ezzel. Egyénként meg ha tényleg szeretitek egymást úgysem számít ez az egész semmit.

Az én barátom haverjai között is van akinek bejövök, de meg se próbálna tenni semmit, hiszen a legjobb barátja barátnője vagyok. Szóval a te haverjaid elég...gerinctelenek ha flörtölni próbálnak.

2019. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A rokonait nem válogathatja meg az ember. De a barátait igen.
2019. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Leepitenem ezeket a baratokat a francba. Felszinesen tartanam a kapcsolatot, hogy koltozeskor legyen, aki segit pakolni, de ennyi.
2019. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kis naiv.
2019. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőt kérném számon , mert könnyen lehet hogy a szája már bele ütközött egyszer valamelyik haver péniszébe !
2019. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!