Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak fontosabb a sport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fontosabb a sport és minden más mint én?

Figyelt kérdés

Mostanában kevesebb minőségi időt töltünk együtt. Hétköznaponként munka/edzés után csak bedőlünk egymás mellé az ágyba hétvégén neki meccse van amivel elmegy egy teljes nap mivel utaznia kell hozzá, szóval felkel és megy azonnal este meg 11-re ér haza. Hétköznap is 10-ig edzésen van heti három nap, pedig nem ez az élete csak hobbiból csinálja. Szóltam már neki,azt mondta a sportot nem szeretné abbahagyni,ami nem is baj, mert egészséges,csak ez már túlzás szerintem. Hogyan lehetne jobb belátásra bírni?

(ráadásul játszik vagy 10 percet egy meccsen amúgy padozik)



2019. márc. 31. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy ilyen életet él, amikor összejöttetek? Gondolom, te passzívabb életet élsz.
2019. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Menj vele néha.

Ő meg néha hagyja ki.

Egyszer elkiséred, egyszer kihagyja, kétszer elmegy egyedül mint eddig.

2019. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Jobb belátásra bírni? Az lenne a jobb belátás, hogy abbahagyatod vele a hobbiját, ami még az egészségének is jót tesz? Nem vagy te egy picikét liba?
2019. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Életem egyik legnagyobb hibája volt, amikor egy ilyen csajnak hagytam, hogy annyira rám erőszakolja magát, hogy a sport elé helyezzem...
2019. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nem itt játszott. Nem volt heti 3 edzés csak 1 és mellette velem járt el mozogni. Meccsek miatt sem utazott 300 km-ert.
2019. márc. 31. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Azóta beindult a szekér, és úgy tűnik, hogy élvezi. Más irányt vett az életetek, ha nem tudjátok összehangolni, nincs értelme folytatni, van ilyen.
2019. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Irigy, önző p..csa vagy, bocsi. Meccsekre miért nem kíséred el néha?

Az, hogy most változott az élete, ezzel együtt kéne neked is változni és nem hisztizni, hogy akkor hagyja abba, csak mert neked, őfelségének nem tetszik, hogy most pozitív irányba fordult a másik élete.

Ott lehet hagyni és kész.

2019. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Akinek nincs ideje párkapcsolatra, az ne akarjon.
2019. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

A világból kifutok ettől a szinttől...

Elvárás és megnyerő dolog sok nőnél: A férfinak legyen társasági élete, sportoljon és hasonlók.

Amikor összejönnek: Há' mér nem csak velem foglalkozik és miért sportol annyit?


Kiscicus, legyen már saját életed is. A barátaiddal is lógj, esetleg állj neki te is sportolni.


Voltam/vagyok hasonló helyzetben. Levelezős egyetem + munka. Emellett, amikor időm van, kondi. Volt olyan lány, aki nekiállt hisztizni, hogy én miért nem vele vagyok minden hétvégén (még nem is jártunk, csak ismerkedtünk), miért tanulok annyit. Meglepődött, amikor szabaddá vált minden hétvégéje, mert lekoptattam.

2019. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!