Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ezt veszem a barátomnak...

Ha ezt veszem a barátomnak örülni fog? Többi lent

Figyelt kérdés

Szülinapjára szeretném meglepni, már vettem egy karkötőt neki, így max még egy 20.000 tudok rászánni. Viszont olyan dolgot akarok ami jó. Szeret nagyon edzeni, volt egy kölcsön húzódzkodója, amit vissza kért a tulaj 1 hónapja. Ezért ebben gondolkozok, vagy egy kettlebel-ben. Mindene a kinti edzés, szeret futni, focizni is imádott, de térdét műteni kellett. :(


Az a baj, hogy Én nem értek hozzá. :/


Amit tudni kell róla: 178 cm magas és kb 72-74 kg. Jó fizikummal van megáldva.


Azt javasolták, hogy egy 8kg-os kettlebellel lepjem meg, másik tanács pedig a 12 vagy 16 kg volt. Melyik lenne az ideális? még sose használt ilyet, és azt se akarom,hogy haszontalan legyen, ez a 8kg elég könnyűnek és kezdetlegesnek tűnik.


Illetve másik kérdésem,van műanyag cemen töltéssel, acel meg gumi kivitelezés.. melyik a jó? Melyiket éri meg megvenni?


A húzodkodóval azért vagyok bajban, mert Nekem mind egyforma. Árban tűnik csak másnak.


Össze szedtem pár linket, amiről véleményt kérnék, ki mit használna.


Egyik volt férfi kollégám használt ilyet szüneteiben, mennyire hatékony ez? Használnátok ilyet?

[link]


Ez miért ennyivel olcsóbb mint az amit következőnek linkelek? Mi a különbség a három termék között? az olcsóbb ennyivel rosszabb lenne? Vagy csak marketing?


[link]


[link]


[link]



A kettlebelek amiket kinéztem:


[link]


[link]


[link]


Azt is tanácsolta kollégám, hogy akár ugrókötelet is bele passzírozhatok a keretbe. szerintetek? Hasznos?

[link]


Amit tudni kell, nem nagyon vett sose magának ilyen dolgokat, mert nem teheti meg, Én pedig szeretném meglepni, és klassz hasznos dolgokat szeretnék!!! Azt akarom, hogy boldog legyen és örüljön nagyon. Ha megkérdezném mit szeretne azt mondaná semmit! Ezért nem is kérem ki a véleményét.


Tanácsot véleményt is elfogadok, azt is, hogy ha magatoknak néznétek ilyen összegben mit pakolnátok össze. Sok jó tanácsból csak jó sülhet ki úgy érzem!


Előre is köszönöm a pozitív válaszokat!Szép estét!



2016. ápr. 18. 21:11
 1/5 anonim válasza:

én a 2. huzodkodot ,

1. kettlebelt

ajánlom és az ugrokötél is belefér szerintem

2016. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 19. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A húzódzkodó rúd 4000 Forintért is strapabíró. Kettlebellből szerintem vehetsz nyugodtan 12 kilósat. Az ugrókötél is hasznos.
2016. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második húzódzkodó egyébként valamivel spécibb, tehát, ha belefér, akkor inkább az.
2016. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Elmegyek szemelyesen es megnezem mind a kettot. :) de a 2. Tenyleg komolyabbnak latom en is.
2016. ápr. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!