Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt és mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Véletlen netes találkozás egy tőlem 250 km lakó lánnyaL,aki teljes lelki roncs volt.Chaten non-stop nyomta a problémáIt;világgá megy-őt bántja mindenki-kiközösítik-családja se tiszteli,alföldi szolgálólány képét vetítette.Évekig lelki támasz volt és sikerült visszajönnie a mélységből.Jelenleg lejárat.hazudik rólam mindenkinek és ha személyesen számon merném kérni,akkor megüthetném a bokámat!

2019. ápr. 1. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
250km re van, tökmindegy kinek járat le, nem? :)
2019. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

Nem lehet, hogy te voltál vele szem.. ét és ezért teszi.

Mit gondolsz,mennyit tűr el egy ember?

Amúgy nem véletlenül neked vannak lelki bajaid?

Ők nélkül senkin nem áll bosszút senki.

Lehet hogy össze-vissza hazudoztál róla.

2019. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
250km a táv köztetek. Mit számít az hogy arra felé mit mond rólad? Egyáltalán honnan tudtad meg mit pletykál? Had mondja ha ilyen buta majd fog még nyalni ha vissza kerül a mély depijébe akkor majd eszébe jut ki volt mellette. Csak akkor legyen eszed letojni őt ezek után.
2019. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem voltam szemét.

Mennyit tűr egy ember?

Igen,amit velem művelt attól akár lelki bajom is lehet.

Egészséges ember nem áll bosszút.

Róla se és neki sem hazudtam.

2019. ápr. 1. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavar
2019. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó telefonbeszélgetésünk alkalmával úgy viselkedett mint aki csalódott bennem.Fogjam be,mert nekem az -ex kapcsolataim ribik voltak.Mondtam neki hogy majd felkeresem és személyesen megbeszéljük.Ki lehetett ő? Barát vagy barátságnál többet akaró csalódott hölgyike.A környezete elött nem meri felvállalni azt hogy támasztottam évekig.Helyette a nyomulós faszi szerepében aláz.Úgy tűnik hogy ő a bbbbbbbbbbbbbbbribi
2019. ápr. 1. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit átérzem a helyzetet, mert voltam kicsit hasonló helyzetbe, egy lelkironcs emberrel ismerkedtem, aki nem volt a légépeszűbb. Szerintem ilyen helyzetben nem érdemes azon filózni, hogy "miért csinálta". Ezt nem veled, hanem a pszichológusával kellene megbeszélnie....

Én is felhagytam azzal, hogy bárkinek is a pszichológusát játsszam, aki meghallgatja, semmi értelme ennek, mint kapcsolat. Nem is értem mit vár az ember ilyen kapcsolatoktól.

2019. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a fenének foglalkozol valakivel aki 250 km-re lakik tőled? Annyi lány van, mint égen a csillag.
2019. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!