Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbeszélni a férfivel, hogy változtasson a pisilési szokásain?

Figyelt kérdés
Mint a legtöbb nő szerint, szerintem is igénytelen, hogy a férfiak nem törlik meg vizelés után. Idegen helyen még csak elmegy, de otthon a WC felett rázni, hogy aztán minden irányba cseppes legyen a fal szerintem undorító.
2019. ápr. 1. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom milyen bunkóval jöttél össze, de az én párom meg is szokta mosni a dolog elvégzése után.


Simán mond meg, hogy legyen szives ne riszálja szét mindenhova.

2019. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető kommunikáció esetleg?

Én egyedül élek, nálam mindig minden tiszta.

Nem értelek...

39/F

2019. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt sajnos ilyen ismerősöm és ugyanezt csinálta nálunk, de az olyan férfit jobban megbecsülöm, akiről az 1es írt :)
2019. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
az allva hugyozas ferfi principium, ha ez nem tetszik neked, mert irigykedsz vagy egyeb bajod van vele, akkor legyel leszbikus, es akkor mindenki ulve fog hugyozni, problem solved.
2019. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Ülve pisilek :D regen mindig problema volt az uloke le fel hajtasabol igy arra a dontesre jutottam hogy ullok kozbe nyomom a mobil ozt jol van :D
2019. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha az ormánya nem ér a csésze aljáig az bizony fröcsög naponta többször is. Én 2 naponta szoktam törölgetni a wc kagylót és környékét. Minden pisilés után? Ha te vagy Barbi Baba és hozzám költözöl.
2019. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt én is utálom,amikor "mindenfelé"pisicseppek vannak. És persze csak engem zavar,tehát naponta kell takarítanom,fertőtlenítenem,hogy ne legyen ótvar húgyszag mint a toitoi-ok környékén.

És persze a teremtés koronája (tisztelet a kivételnek) pont leszarja,hogy kb.10 perce takarítottad ki a wc-t ,megy és megint mint egy kib*szott locsoló fröcsögteti szét.

Szóval szerintem is undorító. Ami még undorítóbb,ezt egy ismerős csinálta,mindenfelé hugyozott,wc mellett/előtt húgytócsa. Beleléptem...Azt hittem kivágom az embert az emeletről. Jófej voltam,kihívtam a wc-hez ,kezébe nyomtam a felmosót és kijelentettem"takarítsd fel magad után és legközelebb ülj le ,ha ennyire kicsi a farkad,hogy nem találsz bele a wc-be"

2019. ápr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem ülve pisil. Nekem ezt tök fura volt eleinte. De nem törli meg magát, csak lerázza... Attól még az alsógatyája pisis lesz és órákig abban van... Neki ez így megfelel. Tudom igénytelen. Másban is az. Sokszor nem is értem miért mentem hozzá...
2019. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azóta vizelek otthon ülve, amióta elköltöztem otthonról és én takarítom a wc-t...

28F

2019. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!