Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar gyereket, mert nincs meg mindenünk. Hogy értessem meg vele, hogy az emberek java részének 50 évesen sincs meg mindene, én meg nem akarok addig várni?

Figyelt kérdés

az a nincs meg mindenünk: a közös ház.

mert neki van lakása, nekem meg egy önkormányzati albérletem. van kocsija

200 ezreket keres, én minimálbért

mások két gyerek mellet vettek hitelből lakást ugyanilyen feltételekkel!

hogyan értessem meg vele, hogyha mindig arra várunk, hogy meglegyen mindenünk, mi bele fogunk őszülni. és hogy gyerek/ek mellett is lehet fejlődni valahova

mert már elmondtam a fentebb említett példát is, felfogta de még mindig aggódik, jaj nehogy gyerek legyen!


2010. júl. 4. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
200ezer + minimálbér a mai világban semmi. igazat adok a párodnak, ilyen feltételekkel énsem vállalnék gyereket
2010. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

de egy gyerek, hogy lehet ennyire pénz kérdése?

hát egy férfiban nincs meg az a vágy? csak a racionalitás?

és tényleg nagyon sokan rosszabb körülmények között alapítanak családot!!!

és még kérdezik, miért hajtanak a nők a pénzes pasikra....

mert nekik lehet szülni...van hova...

2010. júl. 4. 17:02
 3/22 A kérdező kommentje:

és csak attól félek, ha várok jó pár évet és kínok kínjával meglesz a közös ház, akkor meg lecserél valami fiatalabbra és ő szül oda gyermeket én meg elpazaroltam az éveimet, ahelyett, hogy kimentem volna külföldre

nem tudom hogy oldjam meg ezt a helyzetet, mert szeretem a párom

2010. júl. 4. 17:09
 4/22 anonim ***** válasza:

A párodnak van igaza! A racionalitást nem lehet figyelmen kívül hagyni,ha a gyereket nem akarod nyomorban nevelni! Egy gyerek, akár tetszik-akár nem sok pénzbe kerül! Ha a mai divat szerint tápszerezni akarod,bébiételeket stb.venni neki, akkor 40 ezer símán elmehet CSAK a pici kajájára,gyósgszerekre stb,de inkább több,mint kevesebb. Valamivel olcsóbb,ha anyáink módszerével természetes ételeket adsz neki,de akkor is legalább 30.000.- Ft/hó. A gyesed még ennyi sem lesz.

Azt sem értem,ha van a párodnak saját lakása,akkor te miért élsz albérletben? Ha még nem is éltek együtt,akkor még nagyobb felelőtlenség a gyerekvállalás. Hol akarod nevelni? Egyszer az egyik lakásban,másszor a másikban?

És miből akarsz közös lakást venni? A hiteleket fizetni kell, a rezsiről nem is beszélve. A párod 200.000.- Ft-ja erre és a megélhetésre szűkösen lenne elég. A Csp és a gyes pedig a gyerek kiadásait sem biztos,hogy fedezné.

Egy kisbaba aranyos,kedves, de nem él meg levegőből!

Nem elég áhítozni egy gyereker,hanem a felneveléséhez szükséges feltételeket is biztosítani kell. És ne azokhoz hasonlítsd magad,akik a semmire,meg a segélyekre szülik a gyerekeket.

2010. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

komolyan át kellene gondolni, hogy érdemes e folytatni vele


akinek meg 200 e kevés a gyerekre...

2010. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

a párom 100 ezreket rak magának félre...

mivel csak a rezsi az, amit fizetnie kell.

kaját anyuka hozza a munkahelyéről.

összeköltözés azért nincs, mert nem közös a lakása velem, és ne érezzem magam úgy, hogy tőle függök. de minden nap együtt alszunk, hol itt, hol ott.

teljesen tanácstalan vagyok gyermek ügyben

, mert ok lenne, ha legalább látnám, hogy pl két év múlva lehet..

de ezt sem látom.

kérdeztem a párom is hogy negyvenévesen jó lesz? hu. annyit nem akar váni.és ennyi.megoldás sehol.

2010. júl. 4. 17:22
 7/22 anonim ***** válasza:
Cigányok 0 pénzből nevelik a gyereket! Akkor miről beszélünk?:D
2010. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ok raconalitás a pénz.

és a kor nem számít racionalitásnak?

hogy nyugdíjasan legyen kamasz, drogos gyerekem, akinek protkóval magyarázzam, hogy nem szabad füvezni?

2010. júl. 4. 17:26
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem értem miért hordja le mindenki a kérdezőt.

Még ha azt írta volna, hogy a szülei tartják el őt is és a párját is, mellette egyetemre jár vagy vmi, akkor megérteném.

De van lakás, van fizetés... Mi itt a gond?

Egy gyereknek szeretet kell, nem nike cipő.

Persze nem azt mondom, hogy nyomorba szüljön vki gyereket, de amit a kérdező írt, az teljesen átlagos normális anyagi helyzet. Lehet nem a legdrágább babacipőt meg babaruhát tudja majd megvenni, csak a középkategóriásat, de és? Azért attól még lehet abból a gyerekből ember.

Nem tudom mit tudnál tenni. Nem lehet, hogy inkább fél az apaságtól, és ezzel leplezi?

Mondd meg neki, amiket ide leírtál. Mást nem nagyon tudsz csinálni..:/

2010. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!