Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanacsoltok, mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo: a baratommal egy nagyon szep tortenetunk van, a lenyeg annyi, hogy kulfoldon talalkoztunk, miutan hazajottem hamarosan jott is meglatogatni. Mar elso perctol ereztuk, hogy ez mas es miattam kozelebb koltozott, orszagot valtott. Hetente, kethetente talalkozunk jelenleg, de hamarosan vissza kell mennie az orszagaba, katonanak 8 honapra. Ez az jelenti, hogy nem fogunk talalkozni a nyaron, nem lesz itt mellettem a szalagavatomon (vegzos leszek), a szuletesnapomon, az unnepek alatt... amikor elmegy akkor ket fontos elorehozott erettsegit kell tennem, de felek, hogy annyira magam alatt leszek, hogy ez nem fog menni igy. Hogyan tudnam atveszelni ezt a "par" honapot? Hogyan tarthatom magamban az erot ahhoz, hogy a vizsgaimra koncentraljak? Teljesen tanacstalan vagyok, ketsegbeesett es pesszimista.

Nem fogunk tudni annyit beszelni, mint eddig, igy az az ido felszabadul mindennapjaimban


2019. ápr. 4. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az egesz csak hozzaallas kerdese. Nezheted igy is, hogy pesszimista vagy, es frusztralt. De nezheted ugy is, hogy talaltal egy ferfit, akit szeretsz, es aki viszonozza az erzeseid. Ez csodaszep ajandek egy ember eleteben, es szerencsesnek erezhetned magad emiatt. Ez csak 1x8 honap, amit fel labon is ki lehet birni. En is tavkapcsolatban elek mar tobb eve, nekunk evente 9 honap tavollet jut.
2019. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell birni, a fontos dolgokra kell koncentralni, sajnos nincsen ennek bevalt csodareceptje. Nalunk masfel eves a katonasag egy orszagban, ami mellett haborus ovezetek vannak, es rendszeresen kivezenylik oda kulonbozo posztokra az ujoncokat. Szoval, lehetne rosszabb is, van aki masfel evig azon aggodik, hogy mikor hivjak fel azzal, hogy a ferje/parja halott, ha epp egy rosszabb reszre osztjak be.
2019. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*az orszagban, nem egy.
2019. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel toltitek azt az idot, amit azzal toltottetek anno,hogy kettesben voltatok es beszelgettetek?
2019. ápr. 4. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Érettségi fontos, nem túl nehéz még de belépő egyetemre stb. Most ez a feladatod. Ő is teszi a dolgát. Szerintem a legjobb időszak pont ez arra, hogy magad fejleszd, tálald meg a celjaid. Én is ilyesmi korban találtam meg. És ez elég motiváló tud lenni, a motiváló dolgok meg elterelik a figyelmet. Vissza fog jönni, megtette amit kell és te is. Elhiszem hogy hiányzik. De ott van a saját életed is, amiben folyamatosan fejlődni kell. Ha megteszed, ő is büszke lesz rad. Én egyébként olvasok. Sorozatot nezek, vagy tanulok közben ami érdekel. Vagy barátaimmal töltöm az időt. Persze ott van a hiánya, de mikor majd mindketten dolgoztok, ez megszokott lesz, hogy van sok külön tiltott idő. Ehez hozza kell szokni. Elhiszem, hogy nem könnyű, és zavar. Próbálj meg addig a saját eddig megállapított céljaidon dolgozni :)
2019. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!