Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom füvezik de nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillagg virág kérdése:

A párom füvezik de nem akarja bevallani nekem tudtom nélkül csinálja es az a probléma hogy azt hiszi hulye vagyok hogy nem jövök rá pedig én tudom h füvezik vannak ráutalo jelek is. Nagyon idegesit engem, mit csináljak mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
annyira megalázottan érzem magam.
2013. dec. 21. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Akkor hagyd ott, keress makulátlan neked megfelelő embert, aki 2-3 év után ugyan úgy megfog inni napi szinten 2 sört(jelképesen ennyivel ér fel 1 cigi). Vannak olyan emberek is mint én akinek nincs az az ember hogy megmondja mit tehet. Akkor idegesíthetne, ha elverne vagy anyagi gondjaitok lennének

21/F

2013. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Persze h van ráutaló jel idővel károsodik a rövidtávú memóriája és arra se emlékszik majd h te kije vagy.


Szellemileg leépül, és nem akarok vészmadár lenni de sanszosan nem fog megváltozni.

Mert már függővé vált.

2013. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

amit a második írt,azt FELEJTSD EL!

az még elmegy,ha néha rágyújt,az viszont gáz h nem meri neked bevallani.a legjobb az lenne h ha megtalálnád nála a cuccot.utána leülhetnétek beszélgetni a bizalom fogalmáról.


am téged mennyire zavar h csinálja (már mint a drogozás része) és mik azok a ráutaló jelek?

2013. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Pl tagadás, háritás, torzítás...


Látom 3-as te se voltál még függővel, én viszont ismerek párat.

2013. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
34%
Szívd el a füvét, majd tettesd a hülyét :D
2013. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

1-es képzeld van olyan ember, aki az évek múlásával is normális és szinte alkoholmentes tud maradni. Nekem speciel már az a férfi sem kellene, aki naponta 1-2 üveg sört ledönt. Hál istennek én találtam olyan embert, aki ugyanígy gondolkodik és tudunk vidámak lenni pia nélkül is.

A drog semmilyen formában sem férne bele az életembe! Azonnal szakítanék!

2013. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
fújj milyen igénytelen lány lehetsz, hogy egy drogos párja tudsz lenni...
2013. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok igénytelen! 3 éve eggyutt vagyunk mar van egy 8 honapos kislanyunk és amikor nagyon látszik rajta akkor megmondja.

a ráutalo jelek : zsebebe lecsavart cigi. füpapir meg csigak.egyszer mar lebukott mert meglattam ahgy csavarja. piros szokottlenni a szeme meg hat mar elegge ismerem de meg mindig tagadja hogy ö nem. elejétol kezdve ezt csinalja. annyi h nem hanyagol el meg a kislannyal is törödik de akkor is annyira megalazo ez nekem hogy hujenek néz engem mit tehetnék? haggyam el? törjem meg emiat a csaladi életunket vagy mit,, segitsetek

2013. dec. 21. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

remélem a gyámügy megtalálja ezt a hozzászólást és lenyomoz!


8 hónapos gyerek körül drog??? nem való nektek gyerek!

2013. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

"hüjének néz engem"


van is miért.


hülye vagy!

2013. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!