Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párom mindent sajnál tőlem?

Figyelt kérdés

Ő olyan ember, akinek bárki lehet a barátnője, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor mindegyik hibás lesz.

1 éve vagyunk együtt, nem szeretne még együttélni, mert magának akar mindent (gondolom én). De ha nála vagyok pár napot, akkor mindig beszól kajás dolgok miatt mondjuk vett egy finom tortát, amit én megkívántam és 2 nap alatt megettem a háromnegyedét. Meglátta és lebszott, hogy ő mindennapra csak egyet-egyet akart tartogatni. Miért kell ilyen mohónak lenni. Aztán több sajtot reszeltem a tojásra, és egy pici falatnyi maradékot már nem bírtam megenni, ő épp ugyanazt reggelizte és mondtam, hogy ezt a pici falatot egye már meg. Lekiabált, hogy nem azért, de miért nem reszelek annyit, amennyit meg bírok enni, miért kell mindent kidobni? Mi van akkor, ha ő most már csak magába tömné ezt? Én is visszaszóltam, hogy egy falatot talán csak megbírsz enni... főleg ha szereted, de ő kiakadt, hogy ő élvezetből akar enni, nem úgy, hogy valaki miatt magába kell tömnie.

Volt olyan is, hogy mostuk az ágyneműt, de foltos lett pár helyen, mert emlékszem, amikor a málnát ettem akkor kiborult pár darab és nyilván nyomot hagyott a matracon is. Kiakadt, hogy nem kell ágyban enni, mint egy gyerek, és akkor nem történik ilyen hogy még matrachuzatot is mosnia kell miattam, meg legalább ha az ágyban eszek, figyeljek arra hogy ne legyen mocsok. Basszus, mondtam neki, hogy a lakás nem egy múzeum, nyilván megesik, hogy kiömlik valami. Ő pedig visszakiabált, de mivel ez az ő lakása neki kell feltakarítania utánam, mert ha nem vagyok itt, vele nem történne ilyen.

Nagyon besértődtem, rosszul esett. Tudom, hogy egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ez is az, de ebben nekem már van valami több. Nem lehetne vele együttélni később sem, mert ha valami nem úgy van, ahogy ő tervezi el, akkor robban a bomba.

Mit lehet vele tenni? Probálnék vele beszélgetni, de akkor is én vagyok a hibás


2019. ápr. 4. 13:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen kérdésem van:


Miért vagy vele? Nem az jön le, hogy kedvelne, pláne nem szeretne.


Nagyon nem egymást keresitek hosszabb távon, mert neked is vannak kifogásolható dolgaid - ha objektíven nézzük - amit egy ilyen figura, mint akiről írsz, azonnal támadni is fog.


Neked is egy hozzád hasonló pár kellene, akivel lehet málnát enni az ágyban meg szó szerint "falni az élvezeteket", neki pedig egy hozzá hasonló takarékos, kissé "aszkétajellemű" nő.


Nem értem miért vagytok együtt, egyikőtök sem tűnik boldognak.

2019. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%

A stílusa kifogásolható, de alapvetően igaza van.

Mi a frncnak kell málnát enni, és úgy általában enni az ágyban?

2019. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ezt a kapcsolatot erőltetni.

Teljesen más az értékrendetek. Valamiért ő nagyon sporolós,te meg nem tudod elfogadni.

Lehet, hogy gyüjtöget, vagy kevés a pénze.

2019. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Igaza van, csak rosszul kommunikálja le. Nekem ebből az esett le, hogy ő jobban rendszer szerető és odafigyel a tisztaságra, míg te nem, és ez idegesíti. Lehetnél kicsit kevésbé szeleburdi. A kommunikációján érdemes volna tréningelni, de fogadok, ezek nem az első esetek és ezért hoztad ki a sodrából.
2019. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%

Az nem pénz kérdése, hogy nem kell a másik ágyában zabálni.

De csak úgy a poén kedvéért nézd meg, hogy mennyibe kerül egy jó minőségű matrac! 350 ezer felett van egy 160×200-as.

Te meg leeszed.

2019. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%

Leeszed az ágyat, megeszed a tortája 3/4-ét, hat sztem en is kiakadnék!!


Málnát nem eszünk ágyban, meg úgy általában semmit.


Igaza van a párodnak, és a málna miatt en se tudnám megőrizni a higgadtságomat.

2019. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Felső 10 ezer... hetente vásárol magának mindenféle könyvet meg alkatrészeket 1000ezrekért.

Amúgy kicsi a lakás, csak a szamítógép mellett van asztal, amin épp ő volt, nincs más asztal szóval az ágyra ültem le enni.

Elnézést kértem a torta miatt, mondta, hogy semmi baj. Lehet abból indultam ki, hogy én akármit veszek, ő is eszik belőle, és egyátalán nem zavar, szívesen megosztok vele bármit, még akkor is ha férfi és nyilván többet igényel, mint én

2019. ápr. 4. 13:56
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem passzoltok. Ennyi. Mondjuk engem is felhúzna, ha valaki összekajálná az ágyam vagy megenné a tortám nagyobb részét. Akkor felezzük el vagy kérjük el a másiktól, de a háta mögött megenni, nem illik.


Azon nem gondolkodtál még, hogy azért a felső 10 ezer tagja, mert beosztja amije van és nem szórja el a pénzt?

2019. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
23%
Könyvet írhatna "Hogyan bánjunk a tehenünkkel" címmel. A hosszú, vatag, kemény ormánya vagy a kifinomult modora miatt vagy vele. Esetleg mazoista vagy?
2019. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Hm, lehet igazatok van. Mondjuk én is vettem már olyan tortát, és sose zavart, ha evett belőle. Felőlem az egészet is megehetné, ha jól esik neki. Nem filléreskedem, utána nyilván valahogy visszaadja, meg én is neki. De mindegy is
2019. ápr. 4. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!