Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon rossz jel ha a párom már nem mindent mond el nekem?

Figyelt kérdés

Aproságokba is füllent/hazudikk...

Ma azt mondta,hogy 4 helyett 6 ig lessz bent a melóhelyén....

Elkezdtem furcsállani a dolgot és megnéztem a facebookját.

ott meg láttam,hogy az anyja kérdezte,hogy megyünk e hozzájuk hétvégén és a párom mondta,hogy ő megy ma 4 óra után...


2019. márc. 22. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi oka lehet, hogy már ezt se mondja el nekem??
2019. márc. 22. 08:05
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagy zsarnok és házsártos vele?
2019. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám tolerálni azt ha füllent, sőt, ezt már nem is füllentésnek nevezném amit példának felhozol.

Ha esetleg utólag elmondta,hogy mégis úgy alakult a napja,hogy 4-kor végzett, Te pedig elfoglalt voltál és ezért nem szólt, felugrott a szülőkhöz, ez még Ok. De ha tudatosan tette,hogy így alakította, az már nincs rendjén.

Az is lehet viszont,hogy olyat akart megbeszélni a szülőkkel amit Veled nem akart tudatni, bár kérdés,hogy ez mi, és miért nem.


Ha ez rendszeresen előfordul ne hagyd, kérdezz rá az okára, szembesítsd a történtekkel.


Viszont ha privátban írt Rá az anyja nem szép dolog,nézed az üzeneteit...

2019. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem...egyáltalán nem vagyok házsártos

Régen kérdeznem se kellett hogy hova megy mert el mondta magátol..

Igen tudom hogy nem szép dolog nézni az üziket de annyira fura mostanába és hiába kérdezek rá...nem mond semmit

nincs kedve még filmezni se mert ő fáradt és inkább a gép előtt ül épp hogy haza ér melo után...

meg tegnap tudtam meg azt is hogy az egyik ismerősével is találkozott volna...azt se mondta el

meg még ki tudja hogy mit nem mond el

2019. márc. 22. 08:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy intő jel. Ha sok lesz a túlóra, az már gyanús.
2019. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ez így gyanús főleg hogy közös programot sem akar és inkább gépezik. Lehetséges hogy végét járja a kapcsolat legalább is az ő részéről.
2019. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána. Lehet társkeresőzik is. Rengetegen vannak fent igy ilyen oldalakon.
2019. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na azt pont tudom h nem csinálja mert látom a gépen hogy mit csinál telefonja meg most nincs mert a melohelyen összetört

a kártyája is az én telefonomban van

szoval ilyen részről megnyugodhatok

csak azt nem értem hogy mi oka lehet hogy idáig sülyedt a kapcsolatunk...

már lassan olyan mint ha lakótársak lennénk

este bujik csak hozzám amikor lefekszünk aludni...

nem igen csinálunk együtt semmit

eddig meg nem lehetett minket szétválasztani

2019. márc. 22. 09:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Velünk is igy van kérdező,nincs simi csok bujas,pedig annyira kis dolgok de annyira jól esne.Mi beszéltünk erről párszor,úgy aznapig tartott a nagy szerelem.Miert kell szolnom azert ami termesztes,nekem 8 ev utan is gyorsabban ver a szivem ha megolel (ne)!!Miért múlik el ez idővel?Ja,válaszokat jöttem olvasni,hátha..😃
2019. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!