Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyenben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyenben?

Figyelt kérdés
Több, mint 5 év óta vagyok együtt a barátnőmmel, akit szeretek, viszont az utóbbi időben nagyon más irányba változunk. Én sikeres vagyok, motivált, elérek mindent, amit szeretnék. Ő viszont depresszív, és negatív. Szeretem, de úgy érzem, hogy megmérgez. Többször beszéltem erről, de nem változott. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2019. ápr. 4. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Előfordul, hogy az emberek más irányba változnak. Én erről azt gondolom, hogy a kapcsolat végét jelenti. Össze se jönnél olyan emberrel, aki lehúz vagy mérgez vagy neked nem tetsző mentalitása van. Akkor kapcsolatban miért maradnál vele?

De persze itt is mérlegelni kell. Hogy most vajon ez csak ilyen időszak neki, vagy tényleg ebbe az irányba fog mostmár haladni. Vagy van-e esetleg valami oka a negatív változásnak amiben tudnál neki segíteni vagy visszafordítani. De gondolom ha már többször próbáltad ezt megbeszélni vele akkor ez kilőve. Az a baj, hogy ezen kívül nem nagyon tudsz mit csinálni. A te döntésed, hogy adsz-e még időt a dolognak, vagy megpróbálkozol-e még egyszer azzal, hogy kirángasd ebből, vagy pedig véget vetsz a kapcsolatnak. Ezt neked kell mérlegelni. Azt tudod esetleg, hogy miért lett ilyen? Ha úgy különösebb ok nélkül történt és egyébként minden rendben van az életével mégis ilyen, akkor jobb lesz ha véget vetsz a kapcsolatnak. Persze az ember reménykedik sokáig, hogy hátha megváltozna, de előbb-utóbb el fog fogyni neked is a türelmed.

2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

többször beszéltél vele erről de nem változott.

szívem ne legyél már légyszíves depressziós és legyél már sikeres mint én! olyan sokat kérek?

2019. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!