Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mit csinálnátok a...

Kismamák, mit csinálnátok a helyenben?

Figyelt kérdés
7+3os kismama vagyok, páromat most rugták ki, és nem tudom mi tévő legyek! Szeretném ezt a babát, de félek hogy mi lesz ha nem talál melót hamarosan, és nem tudjuk miből eltartani a gyereket! Ab ellenes vagyok, de csak ez jár az eszembe! Megoldható a segítség de nem szeretném
2011. jan. 3. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megszeretnéd tartani a babát akkor tartsd meg!Biztosan hamar fog találni másik állást!Én 37 hetes vagyok,hamarosan szülök és ma adták a párom kezébe a papírokat :(Nekünk senki nem tud segíteni,mégis próbálok erős maradni és a férjemet is biztatom,hogy ne legyen elkeseredve.Kitartás,ennél már csak jobb jöhet!A baba a pocidban még nagyon kicsike,mire eljön az idő addigra minden rendeződik!Kívánom,hogy így legyen!
2011. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Döntsd el mi a fontosabb: a saját büszkeséged, mert nem akarsz segítséget elfogadni, vagy a gyereked élete?
2011. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint egy fiatal életerős férfi talál munkát, ha akar manapság. Lehet, hogy elsőre picit alább kell hagynia az igényeiből, de bármilyen alkalmit biztosan talál arra az időre, amíg meg nem találja az "igazi" munkát.


(Mit csinálnátok, ha az egy hónapos baba mellett rúgnák ki?

Akkor is ezen gondolkodnál, hogy állami gondozásba adod??)


Fel a fejjel, lesz ott munka!

2011. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát páromat nehéz megnyugatni és támogatni, mert a drága anyukája azt vágta a fejéhez, hogy ennyire nem lehetsz béna fiam, és hogy soha nem lesz normális munkája és élete! Totálisan kész vagyok! Én támogatom, lélekben átölelem, vele vagyok!
2011. jan. 3. 10:28
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze, ha már meg lenne a baba, nem jutna ilyen eszembe!

A baj hogy az utóbbi időben 3 hónap után mindenhonnan elküldték, és ez nem túl jó alap!

2011. jan. 3. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nehogy elvetesd ilyen miatt a babát!!és ne gondold, hogy van tökéletes időpontja a gyermekvállalásnak.Mindig van valami, ami miatt nem alkalma!Mi belevágtunk, úgy tűnt minden oké, aztán úgy alakultak a dolgok, hogy kb 36 hetes voltam, mire valamit tudtunk venni a babának.Addig arra alig volt pénzünk hogy valami olcsóbb vitamint vegyünk nekem, hogy mégis szedjek valamit.Elég nehéz volt, de végül is csak meglett minden, szóval én azt mondom, ha már ott az a picuri, akkor hagyd élni.Problémák, nehézségek mindig is lesznek.
2011. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Soha, de soha nem bántanám a babámat ilyen piti dolog miatt! Eszedbe ne jusson!! Nem tudom.. én ha az utcán lennénk, akkor se bírnám bántani. Ő az én kicsi életkém :-)
2011. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te dolgozol Kérdező? A párod milyen területen akar elhelyezkedni?

Az én véleményem egyébként egy Fekete István idézet: "Ha Isten bárányt adott, majd ad hozzá legelőt is."


34 hetes Kismama

2011. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én szerencsére dolgozom!


Párom szakmáját tekintve autószerelő, de az pang és most árú kiszállító volt ami nagyon tetszet neki

2011. jan. 3. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem is elvesztette a munkáját a terhességem elején. Eszembe sem jutott, hogy ne tartsuk meg a babát. És ha 2 hónap múlva talál egy szuper állást, hogy birkózol meg a lelkiismereteddel? A férjem 5 hónapig volt munkanélküli, másfél hónappal a szülés előtt lett munkahelye. A rokonok úgyis szerettek volna venni valamit a baba születésére, így konkrétan megmondtuk, hogy mire van még szükségünk. Meglett mindene.

Mondjuk nekünk volt egy kis spórolt pénzünk és a férjem kapott álláskeresési támogatást, viszont van lakáshitelünk. Szűkösen, de kihúztuk azt az időszakot és most minden rendben.

2011. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!