Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben, jogosan vagyok ideges rá?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy zenekara. Ami pénzt már beleöltünk az nem emberi, több millió forintra jön ki lassan. Soha nem szóltam neki semmit, pedig a közös pénzből ment, örültem vele együtt. Eddig semmi nagy dolgot nem akartam, hogy vegyünk nekem, de mivel költözünk és gázsütő lesz az új helyen, megszóltam, hogy ez nem tetszik, mert meg vagyok szokva a villanysütőre és egyébként is a főzés-sütés az egyetlen hobbim. Az helyett, hogy azt mondta volna, hogy nem gond, veszünk egyet, jött a válasz, hogy ha tudta volna, hogy ilyenen kiborulok akkor nem is tesszük le inkább a foglalót, meg hogy a nagyanyáink is megoldották valahogy... stb stb. Jogos hogy teljesen elkeseredtem és kiborultam. Neki nem mondtam semmit, de teljesen úgy érzem, h ez nagyon igazságtalan volt a részéről. Szerintetek? Hogy kéne reagálnom rá?

2019. márc. 22. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én a fejéhez vágnám, hogy ha az ő zenekara megér több milliót haszon termelés nélkül, akkor te is megérdemelsz 60 ezer forintot, hogy főzzhess rá. Külön kasszáznotok kéne.
2019. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként csak azért nem érdemes sütőt váltani, mert máshoz vagy szokva. Mindkettő jól működik. Itt nyilván a probléma nem a sütő, hanem a tény, hogy ő rá fordítod a saját pénzed, míg fordítva ő ezt nem tenné meg. Ezt beszéljétek meg.
2019. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hogy azt mondod nekem meg nem kellett volna zenésszel kezdenem,ezt már nagyanyámék kirában is tudták az emberek.Nekem nem okozott gondot,hogy milliókat öljek a semmitérő zenekarodba,de neked gondotokoz egy villanysütőt venni.Valóban kár volt letenni a foglalót.
2019. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen beteg zenész elmével tuti nem élnék együtt.Akkor már inkább egy pappal jönnék össze,akinek van egy munkahelyi temploma,ahol van orgona,aztán ott ingyen orgonálna a sok eszeveszettnek,és kiélhetné magát.

Hogy reagálnék ? Nem költöznék sehova,csináltatnék egy mini tortát,ami olyan mint egy villanysütő,és ráíratnám hogy : dönts ,villanysütő vagy game over ?

2019. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért nem mondasz neki semmit?

Tudod, néma gyereknek...


Kommunikáció! válaszd a harmadik hozzászólást.

2019. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a zenesz fiukak komolytalanok, keress egy igazi ferfit. Nem, ezen a kapcsolaton nincs mit megoldani meg megmenteni, ez a srac idetlen es kesz.
2019. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ott elcseszted, hogy a pénzed az ő hobbijába ölted anélkül, hogy meggyőződtél volna arról, hogy ezt visszaadná-e szükség esetén. Eső után köpönyeg.
2019. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig ki kellene nyitnod a szád, máskèpp nem megy.

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy nagyanyáink nem ölték bele milliókat egy hobbi zenekarba. Meg nem azt mondod, hogy nem tetszik a gázsütő, hanem tènykènt közlöd, hogy az az elsők között lesz, amit lecserèlsz. Nem kell a vèlemènye, sem beleegyezèse hozzá. Ha közös pènzből finanszírozzátok az ő költsèges hobbiját, akkor nehogymár neked könyörögni kelljen dolgokèrt, ès megalkudni olyannal amit nem szeretsz.

Az a baj, hogy túlságosan háttèrbe szorítod magad, minden úgy van, ahogy neki kedvezőbb. Ezt be kell fejezni. Tessèk kiállni magadèrt.

Viszont hosszabb távon a kapcsolatotok az is újra kellene gondolni. Ha több dologgal kapcsolatban is ilyen önzőnek bizonyul, nem sok èrtelme van vele lenni.

2019. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"

Én ilyen beteg zenész elmével tuti nem élnék együtt.Akkor már inkább egy pappal jönnék össze,akinek van egy munkahelyi temploma,ahol van orgona,aztán ott ingyen orgonálna a sok eszeveszettnek,és kiélhetné magát." :DDDD

2019. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!