Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem megcsal, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal, de nincs rá bizonyítékom. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

4,5 éves kapcsolat.

A pasim 1 éve elkezdett furán viselkedni. Elvonulgat telefonálni, kimegy a házukból, nem lehetek egy szobában vele, ha telefonál.

Elmentünk 4 napra wellnessezni, és naponta 2-3x eltűnt 15 percekre telefonálni a szüleivel(?).

A lényeg, hogy találtam nála egy női hajgumit, azt mondta fogalma sincs hogy került hozzá. Van egy húga, de nem az övé.

Nyilván ekkor már gyanakodtam,majd rákérdeztem egy csajra, akinek tudom, hogy tetszett a barátom, mire totál kiakadt, elkezdett velem üvöltözni, hogy szakítsunk, mert én nem bízom benne és így nincs értelme folytatnunk.

Rá egy két órára hívott telefonon, hogy ő szeret engem és elege van abból hogy én nem hiszek neki és hogy neki nincs senkije mellettem.

Aztán az a csaj(nekem nem ismerősöm) letiltott engem instagramon és facebookon is. Gondolom titkon szólt neki a barátom, hogy nehogy írogassak.

A lényeg, hogy a barátom a mai napig azt mondja, hogy ő imád és nála hűségesebb férfiegyed nem létezik. Mégis, nagyon rossz a megérzésem.

Minden héten eltűnik egy éjszakára, de elméletileg a nagybácsijához megy(olyan neki a pasi, mint az apja, nagyon bírja).

Minden árulkodó jel, de félek, hogy ha meg mégsincs semmi, én teszem tönkre a kapcsolatot.

Napok óta sírok, nem tudom, mit tegyek. Nekem ő volt /még mindig életem szerelme, de nem tudom már, mit gondoljak.

A segítségeteket szeretném kérni.

A telefonjába nem tudok bele nézni, sose adta oda(a kapcsolat elején sem) mondván, mindenkinek kell a privát tér, ő sem turkál az enyémben. Ha kérném sem adná oda.


2019. ápr. 6. 22:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Én is voltam egy ilyen helyzetbe volt még egy telefonom és be állítottam hang rögzítőre és mindent fel vet és le játszottam neki persze én voltam a hibás hogy le hallhattam :) szakítottunk is ennyi lett a vége
2019. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A női hajgumi eszméletlen fura, az tényleg nem olyan hogy nem tudom hogy került ide. A húgától se lenne semmi értelme, hogy nála legyen, ráadásul tudod hogy nem. Szóval nagyon béna szöveg. A másik az éjszakai nagybácsi - nem mondom, hogy nem lehet elnézni hozzá, főleg ha fontos neki, de éjszaka? Együtt alszanak, vagy mi a program? Szerintem ezzel a két dologgal érdemes foglalkozni, a többi bármi lehet (a tiltás vagy hogy kell neki a privát tér, ami teljesen jogos).


Ismeretlen vagyok, nem látom mi történik, nem vagyok benne - ne adj ezért a szavamra, de nekem is elég érdekes így. Két dolog lehet:


1, annyira félsz és túlgondolsz mindent, hogy mindenbe ezt látod és úgy rakod össze a számodra jelnek tűnő dolgokat, hogy alátámaszd vele a megcsalós teóriádat


2, tényleg megcsal


Kívülről azt mondanám a második, de mondom, semmi közöm hozzátok, egy ekkora kérdésben neked kell mérlegelned egyedül.


Mit tudsz tenni? Dönteni kell:


1, hiszel neki: ebben az esetben hagyod a megcsalós dolgokat és nem nyaggatod ezzel. Mindkettőtöknek csak szenvedés lenne tovább együtt lenni, mert mindenre gyanakodnál


2, lezárod a kapcsolatot, mert nem tudsz már bízni benne. Ha nincs is szó semmiről, nem tudod elhinni hogy ne lenne valami a háttérben, mindig figyelnéd miket csinál, ami megint rossz mindkettőtöknek. Nincs értelme így folytatni


Egy olyat tudok írni még, hogy volt egy ismerősöm, akinek a párja szintén furán kezdett viselkedni. Eltűnt, tovább maradt munkában, a telefonálásokat egyedül intézte már. Gyanakodott ő is, hogy megcsalja, majd végül kiderült, hogy csak egy nagyobb ajándékot szervezett neki és amiatt volt a titkolózás és a készülődés. Nálatok egy éve tart ez, ami több gyanút vet fel, de csak zárójelben leírtam, hogy ilyen is létezik.

2019. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak hülyiteni, Te meg agy csalva mégpedig minden kétségét kizáróan. Nem Te teszed tönkre a kapcsolatot ha ez megnyugtat. Nem tudom miért van veled ha más kell neki, talán férjes növel csal vagy valami más okból kényelmes veled neki de nem vagy az egyedüli nője. Sajnos ez van. Nyisd ki a szemed! Valamiért visszajött hozzád a szakítás után de, hogy mi az azt nem tudom. Vagy kihasznál vagy a másik fél sem tudja őt felvállalni nyíltan. De legjobban tennéd ha kidobnád. Magadnak tennél szívességet. Ugye szerinted sem véletlen, hogy a csaj hirtelen letiltott? Stb, stb, stb. Nem kell sorolni, szerintem neked is világos csak nehéz elfogadni. De attól még átver, úgy alaposan.
2019. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is megcsal...


Istenem és így bízzunk meg a pasikban. Én esküszöm, soha többé nem ismerkedem. Köszönöm a történetedet, és sajnállak téged :((

2019. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1000000%, hogy megcsal. Én a helyedben a legközelebbi alkalommal, amikor "pizsipartizni megy a nagybácsijához", összepakolnék és reggel csak az üres házba érne haza.
2019. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha csak úgy hirtelen beállítanál a nagybácsihoz?


Szerintem ez már túl sok véletlen lenne. Tuti megcsal.

2019. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek bebizonyosodni dolgokról, én is a nagybácsinál keresném.
2019. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a nagybácsi sztorinak járj utána. Minden, csak nem hihető.
2019. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagybacsis dolognal kovesd es nezd meg. Vegig ott van-e.


Szerintem csal vagy vmit titkol,ami nem nougy. Pl kabszerrel kereskedik.

2019. ápr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve ott hibádzik a történet hogy nem lehetsz a szobában ha telefonál. Vajon miért? A hajgumi csak ráadás....

Te leszel a sz@r ebben a történetben, de ha nem akarod hogy hülyére vegyen, most még időben kiléphetsz az életéből szép csendben, mindenféle magyarázat nélkül.


30/f

2019. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!