Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor ébrednek már föl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ébrednek már föl a gyakorisok? Felébresszem a párom?

Figyelt kérdés
A párom alszik, én meg addig csak halkan netezni tudok nehogy felébresszem, de vasárnap reggel sokáig alszik mindenki. Most emiatt fel fog ébredni. Vagy addig is milyen fórumot ajánlotok ahol már felébredtek a felhasználók?
2019. ápr. 7. 07:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Illetve azóta már az utolsó előtti :)
2019. ápr. 7. 08:24
 12/17 A kérdező kommentje:
Ő ilyen felébredős típus, főleg reggel, mert este szerencsére nem ébred fel arra ha ki akarok szabadulni. Csak mikor már hamarosan magától is kelne. Meg nem minden reggel ébredek így hogy rajtam van a karja, de most így ébredtem. Már szerintem mindjárt felkel, és mehetek reggelit csinálni :) Mit vállalkoztok?
2019. ápr. 7. 08:28
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Ó engem nem erdekelnek itt a pontok. Nem ettől függ az önbizalmam :D szerencsére!

Amúgy filmes cégünk van. Melós, de imádjuk ;).

2019. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Izgalmas munka lehet. De jó :)
2019. ápr. 7. 08:48
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Én hiába szólok, hogy kelés van, válaszol és a másik dolfalara fordul.


Én meg találjam ki mi legyen az ebéd :D

2019. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Én például 7:45 kor keltem, csak nem az volt az első dolgom, hogy ide feljöjjek.
2019. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most már mindegy már felébredt ő is :)
2019. ápr. 7. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!