Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha szerelmes lenne egy másik nő a párodba és közétek akar állni?

Figyelt kérdés
A páromba szerelmes a kozmetikus csaj akikhez jár a szalonba. A fodrászhoz hetente jár és ott van egy kozmetikus, Elég közvetlen a párom mindenkivel. Így amíg ott volt beszélgettek a csajnak bejött a párom, ráhajtott. Azonnal elmondta a barátom , hogy közeledik felé a csajszi. 22 éves a lány , a fodrász csajszival együtt dolgoznak, a kozmetikus csajnak van egy 40 éves pasija ő állta a kozmetikus szalont. Azért nem szakít vele a csaj mert akkor 100 ezreket kell fizetnie a szalonért és el is kell onnan költöznie mert a pasié az épület és minden ugrik neki. Ezeket a barátomnak le írta meg , hogy heti egy két nap van csak vele otthon a pasija azt ki bírja de látja miért teszi aztán ha majd minden kialakul neki utána el hagyja a pasit. Jöjjenek össze stb. Plüss macit vett neki meg hasonlók. Azt mondta a párom ne csináljak botrányt én csak egy kedves üzenetet írtam a hölgynek, hogy tudok az érzelmeiről de tartson minket tiszteletben és kívánom találja meg ő is a tökéletes párt. Nem vette a lapot azóta is keresi stb. Én azt mondtam attól nyugodtan menjen oda továbbra is fodrászhoz nem foglalkozom vele nem tiltom meg stb de azért idegesít mert mondja h amíg vágja a fodrász a haját ez a lány ott beszél neki állandóan. Rólunk kérdez meg hasonlók. Egyébként azt mondja nem az esete nem tetszik neki semmi a nőn. Ő engem szeret velem tervez. Lehet ezzel még kezdeni valamit vagy hagyjam a csajt a fenébe majd vissza kapja az élettől? Gondolkodtam h írok a barátjának mert ismerem a pasiját is és közölhetném vele milyen számító a csaj de nem vagyok ilyen... 24 L 29 F
2019. ápr. 7. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Előre szólok, nem fog tetszeni a válaszom. Arra lehet ilyen erősen és gátlástalanul nyomulni, aki ezt nemhogy hagyja, de még élvezi is. Ha a párod határozottan leállította volna a csajt, az nem próbálkozna többé. Ez a leállítás valószínűleg meg sem történt. A látszat kedvéért neked beszámolt róla, de közben igencsak növeli az egóját, hogy a másik csaj majd' szétszedi. Egyébként miért jár hetente fodrászhoz férfi létére? Olyan extrém haja van, vagy mi? Ami ebből a szituból látszik az az, hogy igencsak kavarnak a hátad mögött, de arra sem vennék mérget, hogy nem dugta még meg a kozmetikust. Te meg csak nevetségessé teszed magad azzal, hogy írogatsz neki.
2019. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Hagyjuk már az ilyen gyerekes baromságokat. Soha életemben nem foglalkoztam azzal, hogy hány csaj akarja összeszedni a párom. Úgy sem fog megcsalni, minden nap érezteti, hogy én vagyok neki az egyetlen. És ha nyomul rá valaki más? Őt még annyira se érdekli mint engem.

Nem fogja elküldeni az anyjába egyiket sem, minek? Én se küldöm el. Felőlem beszéljen hozzám, annyit jópofizik meg annyit próbál felszedni amennyit csak akar, egyszerűen nem érdekel. Azért senkit nem fogok megalázni, mert vannak érzelmei. A kapcsolatomat úgy sem tudja szétszedni, akkor minek problémázzak rajta? Nekem ez az egész annyira gyerekes.

2019. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont az elsőnél.

És valóban, miért kell neki hetente fodrászhoz járni? Én a helyedben felajánlanám a következő alkalommal hogy elkísérem őt mert úgyis épp ráérek. Akkor megnézheted saját szemeddel hogy mi a helyzet.

Ha a parodat tényleg nem érdekelné a dolog határozottan leállította volna és akkor nem nyomulna a csaj még mindig.

2019. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leírnám a pasijának hogy a nőjének írtam hogy hagyja békén a páromat de nem hallgat a szép szóra. Legyen olyan kedves és állítsa le a nőjét.
2019. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én párom kollégájával voltam így.. Többször közölte vele párom, hogy nem igazán érdekli a csaj magánélete, és ő sem akar beszélni a sajatjarol ( közvetlen munkakapcsolatban vannak, így nem ártott finoman kezelni).

A leányzó nem értett a szóból.

Én már kevésbé finoman, de még mindig nagyon kulturáltan,csak egyértelműbben jeleztem neki, hogy mindez azt jelenti hogy hagyja békén ha lehet.

Ez csak méginkább adta alá a lovat..

Aztán megkerestem a barátját. Szépen elmondtam neki, hogy a szép szó mit sem ért, így beszélgessen el vele ő..

Azóta a munkán kívül szava sincs.. Van akinél más nem működik, és van aki értetlen buta pcsa és nem veszi a finom elutasítást...

2019. ápr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy érzem amit az 1# leírt. A pasid élvezi a szitut. Nem jelezte egyértelműen, hogy őt nem érdekli a nyomulás.

Akit ténykeg nem érdekelne, az egy pillanat alatt lerázná az ilyet hidd el.

Amikor páromnak is volt egy nő aki ment volna tovább, a párom azonnal leállította de még a kapcsolatot is megszakították.

A nő pasijával nem beszélnék, felesleges, a páromon gondolkoznek el.....

2019. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!