Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a lányok hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok hány százalékának (kb. ) tetszenek az átlagnál kicsit vékonyabb férfiak? 20-24éves korig érdekelne. Kössz.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
19,565%
2010. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én elég vékony vagyok mégis volt már X barátnőm. Ha nem a BMW-dre hajtanak, hanem rád akkor np.
2010. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem 35%

23/L

2010. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fú, nekem volt egy vékony pasim és annyira nem volt képes, h misszionáriusban megtartsa magát. végig rám terpeszkedett. Azóta van egy tigrisem és isteni vele. :D
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oldalról próbáltátok már?
2010. júl. 4. 21:44
 6/8 Birkuci ***** válasza:
55%
Hát ha a sexet veszed alapul akkor lehet igazad van. De attol még lehet valakinek bejönnek az ilyen véknyak is mint a tisztelt kérdező is meg én. Én pl ha egy lovat megennék sem tudnék 50kilónál nagyobbra megízni. Amúgy meg lehet hogy jó a pasid az ágyban de az életben van más is a sexen kívül mert ami az ágynál kezdődik az ott is ér véget sztem..
2010. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha leve úgy van feltéve a kérdés, hogy a lányok hány százalékának tetszenek(!) a vékony pasik, akkor egyértelmű, hogy nem a szellemi dolgokra gondol elsősorban a válaszadó, hanem a fizikai vonzalomra és -igen!- a szexre. Mellesleg nagyon nem vagyok az a 'megismerlekdugunk' típus.
2010. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az attól is függ h mennyire vékony, mert pl vannak vékony srácok akiken azért van vmi izom is, de viszont vannak olyanok is akiken semmi izom nincs, na nekem az olyanok nem tetszenek, azért egy pici izom kell és már is nem tűnik annyira vékonynak a srác :)
2010. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!