Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 173 cm vagyok, a srác akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173 cm vagyok, a srác akibe szerelmes vagyok 177.4cm a különbség közöttünk, szinte nem is látszik. Zavar. Mit tegyek? Hogy tudom ezt megszokni?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtünk meg, mindketten oda vagyunk a másikért, számomra ő lenne a tökéletes, egyedül a magassága zavar. Én magas nőnek számítok, mindig 180 feletti barátaim voltak és mindig ez volt nálam az első szempont, hogy tőlem magasabb legyen. Most viszont annyira tokeletes minden, hogy próbálom ezt elfogadni, de valamiért nem megy. KB akkora mint én, talán még magasabbnak is érzem magamat, tényleg kellemetlen. Eddig ilyen problémám nem volt, sose tudtam elkepzelni ezt a szituációt. 33 éves, nőni nem fog én 27. N
2019. ápr. 8. 18:26
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Olyan kellemetlen, kihuzni nem merem magam, mert gondolom öt is zavarja.A legrosszabb, hogy olyan érzésem van, hogy biztos találna magához való alacsony lányt, én meg ilyen magasra nőttem. Szégyellem,pedig sose volt baj a magassagommal most meg olyan jó lenne ha kisebb lehetnek :(
2019. ápr. 8. 18:28
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Miért zavar ez? De most tényleg, nem teljesen mindegy ki mennyire magas?


De ha ennyire zavar, akkor keress mást az "első szempontod" alapján, hogy legyen magas aztán ennyi. Ha tényleg ez a legfontosabb - szíved joga.


Viszont a kérdésnél van egy olyan gyanúm, hogy ez is a szándékosan provokálósok egyike (nehezemre esik elhinni, hogy 27 évesen itt tartasz), kiugratni a valóban alacsony és emiatt komplexusokkal küzdő srácokat a bokorból és "jót nevetni rajtuk".


(Még mielőtt az a vád érne, hogy hazabeszélek: Én nem vagyok alacsony - 188 cm)

2019. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Illetve még egy dolog.


Hogyan lehetsz "szerelmes belé", ha már alapból a külseje (magassága) is zavar? Ez nem szerelem.

2019. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

27 éves vagy? Valami fogyatékos, vagy mi?


Ha zavar, hogy CSAK 177 centi a srác, akkor jobb ha elhagyod. Jobbat érdemel nálad. Te meg keress egy 200 centis migráns fekát.

2019. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

Kamu, provokatív, troll kérdés!


Jelentsétek!

2019. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mi egy tarskereső oldalon szerettünk egymásba, ismerkedtünk meg, majd az első találkozaskor éreztem magam kellemetlenül, mikor picivel magasabb fiút vártam. Igazából az én hibám, tudtam h 177cm, csak bele sem gondoltam h kB semmi különbség nem lesz, élőben meg iszonyúan zavar. Pedig esküszöm le tudnám vele élni az életem annyira el tudnám képzelni vele a jovomet és olyan rossz h pont ez szól közbe...
2019. ápr. 8. 18:47
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Olyan életed van amilyet megérdemelsz, kérdező.
2019. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Semmi kamu és nem érzem provokativnak sem kedves utolsó.
2019. ápr. 8. 18:48
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam h itt ennyi idióta válasz író van, aki azzal jön h kamu egyebek. Jézusom. Olyan írjon már aki normális és van hasonló tapasztalata, ne valami unatkozó gyenge elméjű idióta aki magára vesz bármit. Köszönöm
2019. ápr. 8. 18:50
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

"és mindig ez volt nálam az első szempont, hogy tőlem magasabb legyen."


Ha neked ez a fontos, akkor hasonló felfogású férfit keress magad mellé.

2019. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!