Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha egy nálam szegényebb lánnyal jönnék össze?

Figyelt kérdés

Haverok szerint igen. Megmutattam nekik a lányt, azt mondták ők is, hogy szép, aztán mondtam, hogy nincs úgy eleresztve, mint az ex csajom, cserébe viszont normálisabb. Suliban is elég sokat látom, csak sajnos ő busszal jár át, én meg kocsival, suliban meg nem merem zaklatni, mert mindig a bnőivel van.

Meg haverok szerint gondjaink lennének abból, hogy ő szegényebb, mint én.


De nemtudom, annyira tetszik, hogy nehéz megálnom, hogy ne szólítsam meg.


Szerintetek?


2010. júl. 4. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatsz a haverokra? Fontosabb a véleményük, mint a sajátod? Szép...

Amúgy tudtommal a tetszés-szerelem nem az anyagiakon múlik.

2010. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%

szió

nem tudom..mit csinálnék a helyedben..

én csaj vok, de megszólítanám a pasit..

azaz igazság h én is elég sok mindent megengedek magamnak.

na pusszantáás:)

szólítsd majd meg:)

(am nem jó szegényebbel kikezdeni)

2010. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy szegényebb?az, hogy busszal, és nem kocsival jár? Nézd, ezt nem mindenki teheti meg. jó ha a diákok 30%-a...

Koszos, lyukas ruhákban jár? :S

áhh...éretlen vagy, hogy így gondolkodsz.

2010. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért lenne abból probléma. k u r v á r a nem a te érdemed, hogy gazdagok vagytok, és ha így gondolkodsz, akkor inkább hagyd békén azt a 'szegény' lányt.
2010. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szegény-gazdag...könyörgöm...jobbesetben mindkettő ugyanolyan ember. Az, hogy valakinek van pénze (illetve apucinak, anyucinak), az nem jelenti azt, hogy többet ér, jobb, mint bárki más.
2010. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Na,na!

Én nem nézem le a lányt!

Csak megjegyeztem, hogy nem úgy áll anyagilag, mint mi. Ennyi, nem megszóltam.

2010. júl. 4. 23:11
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

:S

Ez a mai világ!

Az anyagiak a szerelemben miért játszanak szerepet?

Lehet ő lenne életed szerelme! Ne hallgass senkire! A haverjaid értelenek. Ha tetszik szólítsd le!

Badarság, hogy ilyeneket mondanak..

Mi sem vagyunk gazdagok, Átlagosan élünk, nem engedhetek meg magamnak mindent, a pasim viszont elég jó anyagi helyzetben van.

Semmifle problémát nem okoz kettőnk közt, tudja ő is, hogy nem vagyunk eleresztve, és semmi problémája vele.!

Hányszor kell még leírni itt, hogy a szeretetet nem pénzben mérik? És nem számítanak az anyagiak. !

Szólítsd le bátran, és a haverjaidat meg hanyagold, nem szeretenék, hogy boldog légy!

Üdv!

18/L

2010. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
"am nem jó szegényekkel kikezdeni" istenem, hány évesek írnak ide?? húú, hallod, annyira gáz, hogy ő nem teheti meg, hogy naponta befurikázzák suliba... -.-
2010. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

szánalmas vagy, gondolkozz már mielőtt beszélsz

apuci anyuci megvette a kicsi fiának az autót, nehogymár busszal kelljen iskolába járni, mint minden normális diák.

de te ettől különb vagy, felsőbbrendű!!!

nehogy kezdjél szegényebb lánnyal mert a végén még ki kell fizetned a mozijegyét, ami igen megterhelő lenne, hisz az 3 liter benzin ára, abból a pénzből inkább elmész krúzolni a városba, és bömbölteted a zenét

gyökér

2010. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek szánalmasak,felszínesek,és undorítóak,akik a pénz alapján választanak partnert.Sajnos sok ilyen akad manapság férfiban is,és nőben is.Ha Te nem szeretnél ilyen ember lenni,akkor azt javaslom,ne a haverjaidra hallgass,hanem a saját érzéseidre!
2010. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!