Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért mondjátok/hiszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mondjátok/hiszitek mindig hogy egy nagydarab, macis (de nem izmos) pasas nagyobb biztonságérzetet ad? Valóban olyan erősek (én még nem láttam erre példát)? Vagy ez csak egy sztereotípia?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 00:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nem minden nő keressi a testi biztonságérzetet...soknak elég az érzelmi biztonság..

Amúgy meg én macis alkat vagyok, paraszterővel és simán leszkanderoztam egy kigyúrt állatot..szóval igen van bennem annyi erő....viszont bunyozni nem bunyoztam még csupa izom gyerekkel mert nem vagyok kötekedő paraszt...

2010. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalataimra.

01:01 voltam

2010. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Haverom 183 centi és 140 kiló, nagydarab mackós pasi, még is verekedésben 1-2 perc után elfárad, és amikor gyors tempóban sétálunk 2-300 métert már izzad és kifárad.Kérdem én, hogy tudná egy ilyen ember megvédeni a barátnőjét?

Én 178 vagyok és ehhez 72 kiló, rendszeresen edzek és izmos vagyok, nem vagyok nagy darab, még is erős vagyok és meg tudom védeni a barátnőm.A nők meg azért gondolják így ahogy gondolják, mert ők csak azt látják hogy hoppá itt van mellettem a hegyomlás, biztos erős:D

Az ilyen nagydarabok esnek el elsőként ha verekedésre kerül a sor.

2010. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van.kár hogy pont a nők látják másképp.nem baj egyszer majd rendezünk egy qrva nagy maciverést...
2010. júl. 5. 01:25
 15/28 anonim ***** válasza:

01:25

Az biztos, nem lesz nehéz:D

2010. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem az is biztonságérzetet ad, hogy a barátom kb. 10 centivel magasabb nálam és a nyakához bújhatok és olyankor sérthetetlennek érzem magam. Pedig nagyon vékony. Nem kell feltétlenül mackósnak lennie ahoz, hogy biztonságban érezzem magam mellette.
2010. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
01:23nak nem kell végletekbe esni nyilván egy 140kilós ráadásul még nem is magas férfi az nem is kell a nőknek én 185 cm vagyok és 100kg még nem volt panasz.
2010. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy ténylegesen meg tudja-e védeni a fiú a lányt, csupán egy illúzióról. Hogy egy távoli analógiát mondjak, megnyugtatóbb egy nagy, lomha, békés bobtaillel sétálni, mint egy kicsi, fürge, agilis tacskóval, pedig az utóbbi könnyebben támad az ellenségre.


Egyszóval az a lány, aki a mackós férfi mellett érzi magát biztonságban, az nem utcai verekedést vizionál, egyszerűen kell a "tömeg", amihez hozzábújhat, ami eltakarja. Olyasmi ez, mint amikor a takaró alá bújva megnyugszik a kisgyerek, és ha elvennék tőle, félne a sötétben még akkor is, ha bezárná az ajtaját és ablakát, holott nyilvánvalóan többet jelent a biztonsága szempontjából az utóbbi intézkedés.

2010. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
igen szerintem is ez lehet mögötte...hát nem túl okosask a nők az tény.
2010. júl. 5. 13:05
 20/28 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell egy mackós pasi a biztonság érzethez.

nekem pl azért nem jönnek be az ilyen túl mackósak.

azért ne legyen piszka fa sem de azért grizly mackó sem.

de azért egy kis izom jól néz ki :)

a csajoknak inkább egy biztonságot adó kar kell, legalábbis a legtöbbnek :) és az a kar nem feltétlenül kell h maci kéz legyen.

szal ne parázzatok a vékonyabb pasik rátok is van igény :)

2010. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!