Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért mondjátok/hiszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mondjátok/hiszitek mindig hogy egy nagydarab, macis (de nem izmos) pasas nagyobb biztonságérzetet ad? Valóban olyan erősek (én még nem láttam erre példát)? Vagy ez csak egy sztereotípia?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 00:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát én nem azt akartam kihozni ebből, hogy nem okosak a nők, hanem azt, hogy ez ösztön és ízlés kérdése. Az emberek többsége felnőttkorában is fél a sötétben, sokan félnek a mélységtől, az ártalmatlan pókoktól, bizony, a férfiak is -- nem azért, mert buták, hanem ösztönből. Én nő vagyok (kösz a lebutázást), és nekem speciel a vékony pasik jönnek be, de el tudom képzelni, mi vonz egy nőt a mackós alkathoz. Nem ész kérdése az, hogy kinek mi a zsánere. Kevés fiatal férfi vonzódik az idősebb, tapasztaltabb nőkhöz, pedig racionálisan nézve köztük több olyat találnának, aki kezdettől fogva nagy élményt tud nyújtani a szexben. Ezek a fiúk tehát buták? Ugyan.
2010. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát nekem aztán semmiféle biztonság érzetem nem lenne egy nagydarab pasas mellett. Magam sem értem miért, de valahogy inkább félek tőlük. Sokkal aranyosabbnak tartom a vékonyabb, "törékenyebb" testalkatú fiúkat. 22
2010. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok:)és nem szeretem a macikat,se a zsírdisznókat,számomra semmi biztonságérzetet nem adnak,más egy magasabb sportosabb pasi,azok mellett jobban biztonságban érzem magam.Abba senki nem gondol bele,mert én igen hogy az ágyban is vhogy el kéne egy macit viselni:S de ez már más kérdés.
2010. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A másik megnyugtatásúl nem a testalkat meg a magasság számít.Nyílván egy csonti pasi nem ad akkora biztonságérzetet,de ha 1 mód van rá a macikat inkább kerülöm,már csak azért is mert sehogysem jönnek be:Snálam 1et jelent a maci a dagadt pasival és ez is az igazság.
2010. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Példáúl Bruce Lee is nagyon mackós volt a maga 150cm magasságával,és 50kilójával ha már a biztonságérzetről beszélek,nekem momentán soha nem jött be,de a nők mégis bomlottak utána,szeretem az izmosabb pasikat,a macik meg menjenek mézet enni. A 100-150kilójukkal/HA NEM TÖBB/ igencsak fürge harcművészek lehetnek,ráadásúl nem is kívánatosak:s
2010. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
OK.megnyugtattál...örülök h mégsem a félkövér lett a 21.század alfája.
2010. júl. 5. 21:41
 27/28 anonim ***** válasza:
Szívesen:D1ébként soha nem volt a félkövér alfa:D
2010. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én a gizdák mellett érzem magam biztonságban. A nagydarabok betegesebbek.
2014. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!